Секрет от гърдите?

  • 760
  • 6
Здравейте момичета!
Е започвам тази седмица с една голяма питанка.
Някой би ли могъл да ми даде малко повече информация за подобни оплаквания, на какво точно би могло да се дължи, с какво е свързано и какво лечение Ви е провеждано. Оплакванията са ми свързани главно с това, че при натиск на зърната се появяват капчици бял,прозрачен или леко жълтеникъв секрет. Няколко пъти съм го споменавала на лекаря но той нещо си е измрънквал под носа и толкоз. Има ли нещо опасно и би ли могло да доведе до някакви серизни последици? Ох извинете ме сега се позачетох в форума и вече си давам самостоятелно отговор. Уви немога да изтрия темата.Още веднъж простете Embarassed
Виж целия пост
# 1
Здравей, какви са ти стойностите на пролактина?Обикновено изтичане на секрет от гърдите се получава при завишени нива на пролактина.
Виж целия пост
# 2
При завишен пролактин, това е често оплакване (но не и задължително). Направи си изследване на половите хормони, и най-вече на пролактина, е моя съвет. И прочети из форума - има много теми за пролактина. Успех!
Виж целия пост
# 3
Може би трябва да смениШ и лекаря, много ми е чудно как дори не ти е пуснал едни иzследвания при такова оплакване  Shocked
Виж целия пост
# 4
Още днес смятам да се заема с това да запазя час  при ендокринолог, да направя съответните изследвания и да разбера стойностите. Хайде пожелайте ми успех, а пък аз обещавам че ще Ви информирам за резултатите. Ох голяма мърда се оказах, ама ще се наложи да се пораздвижа малко повечко ако искам бебенце да има.
Виж целия пост
# 5
Успех Laughing
И никой няма да свърши работата вместо теб.
Виж целия пост
# 6
Да да Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия