Странични ефекти при противозачатъчни

  • 1 765
  • 4
Здравейте момичета Grinning Моята история с две думи е: На 12 септември, 10г.с. ми правиха кюретаж в следствие мисед. Менструацията ми дойде на 56 ден. 4 дни след като ми дойде започнах да взимам противозачатъчни: Фамоден. Пия ги от три дни и от както започнах да ги взимам усещам леки болки около сърцето/но не съм сигурна дали това не е от менструацията или странични ефекти от хапчетата/. Въпросът ми е случвало ли ви се е на вас такова нещо? Да продължавам ли да ги пия въобще? И какъв е смисълът на противозачатъчните/лекарят нищо не ми обясни/ - в смисъл - пиене 3 месеца и след това нови опити за бебе? Може ли без тях?
Много ви благодаря Confused
Виж целия пост
# 1
Аз също пиех Фемоден,но нямах болки до сърцето.Но,доколкото ми обясниха,те са по-силни хормони от другите противозачатъчни.Аз имах акне,докато ги пиеш.На мен ми предписаха тези,защото другите ми бяха слаби и не ми действаха.
Пият се не само за предпазване,но и против образуване на кистички.
Аз ги пих доста време,но ако мислиш,че ти се отразяват по някакъв начин,консултирай се с лекаря си.Той може да ти ги смени винаги.
Успех!  Peace
Виж целия пост
# 2
Мисля, че ако е само заради аборта няма нужда да ги пиеш.
Виж целия пост
# 3
Мисля, че ако е само заради аборта няма нужда да ги пиеш.
Права е,Лали.Ако е само за предпазване и то за 3 месеца,няма смисъл. Peace
Виж целия пост
# 4
Ами доколкото разбрах целта им е за предпазване и за регулиране на цикъла след аборта Confused
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия