Симптоми за раждане преди планувано секцио.

  • 2 666
  • 18
  Интересува ме имали ли сте предродилни симптоми (много контракции, разкритие, падане на тапата) преди датата на плануваното секцио.

 
Виж целия пост
# 1
Аз родих седмица преди плановото секцио, но нямаше как да не разбера-изтекоха ми водите Laughing
Виж целия пост
# 2
Аз родих също по рано от плануваното.
Получих си контракции, разкритие, почти родила отидох в болницата, защото чаках цял ден да спрат пустите контракции.
Но се радвам че така стана, защото много се тормозих с плануваното вадене на бебето. Все още мисля че децата си идват на датата с късмета си.

Виж целия пост
# 3
Водите ми изтекоха 3 седмици по-рано.
Виж целия пост
# 4
Да получих разкритие около седмица преди плана и ме приеха, а нощта преди секциото си имах съвсем редовна родова дейност, но освен тесния таз, главичката на бебето беше много високо, та си родих секцио на другия ден по новия план Sunglasses
Виж целия пост
# 5
Родих 3 дни преди термина,без никакви признаци за родова дейност
Виж целия пост
# 6
Здравейте,И аз да се включа Simple Smile
Получих си контракции, разкритие, изтекоха ми водите и май щях да си родя нормално newsm78. Всичко това вечерта преди насроченото секцио. Но се радвам че така стана. Явно мойта девойка си е харесала датата и може би това помогна и за бързото ми възстановяване. 
Виж целия пост
# 7
 Аз 4 дни преди плановото секцио имах малко прокървяване и като звъннах на лекаря ми той ме извика и родих след 2 часа. Оказа се, че съм получила 4 см разкритие изобщо без да разбера - нито контракции, нито води, само  прокъвяването. Докато разбера какво става, вече си имах Тити!  Grinning
Виж целия пост
# 8
мене също ме вълнува този въпрос.
и ако какво се прави ако получиш контракции и т.н.
Виж целия пост
# 9
мене също ме вълнува този въпрос.
и ако какво се прави ако получиш контракции и т.н.

Обаждаш се на лекаря си ако имаш такъв и в болницата веднага.
Виж целия пост
# 10
Падна ми тапата, след 4-5 часа започна и водния теч, наред с него и контракциите...И така, 4 дни преди плана ме резнаха. Дали има план за секцио или не организма не знае, така че признаците за раждане са съвсем същите като без план....т.е. когато организма е готов си казва Grinning
Виж целия пост
# 11
   Момичета, питам защото след няколко дни ми е секциото, но засега имам само безболезнени контракции и то по 3-4 на вечер. Много ми се иска да устискам, но както казвате божа работа. Grinning
Виж целия пост
# 12
Аз нямах никакви симптоми. Секциото ми беше планувано 10 дни преди термина. Всичко си мина кротко и тихо, по план- график. Simple Smile
Виж целия пост
# 13
Аз нямах никакви симптоми. Секциото ми беше планувано 10 дни преди термина. Всичко си мина кротко и тихо, по план- график. Simple Smile
същата работа. Само че си получих контракциите след секциото, да ми е гадно Simple Smile
Виж целия пост
# 14
[същата работа. Само че си получих контракциите след секциото, да ми е гадно Simple Smile
Цитат



Какво искаш да кажеш с "контракциите"? Или бяха без кавички?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия