Къде боядисват дрехи добре на прилични цени?

  • 13 691
  • 13
Един от новите ми панталони стана на петна и искам да го боядисам.Памучен е. Също и един стар дънков гащеризон. Кажете къде боядисват хубаво и да не е много скъпо.
Виж целия пост
# 1
Не пишеш от кой град си
 newsm78
Виж целия пост
# 2
Не пишеш от кой град си
 newsm78

 Embarassed
София. Нови Искър.
Виж целия пост
# 3
София, значи. Аз в цяла София знам само едно място - на ул. "Костенски водопад", Гоце Делчев (Емил Марков) - това е химическо чистене с клонове на няколко места в града, но на тази улица им е централата. Там има и боядисване, и доколкото помня цените бяха сносни. Аз си боядисвах една ленена пола за 4 или 5 лв.
Къде се намира - от центъра се качваш на 76 и слизаш на втората спирка след края на Южния парк, вървиш 10 м. нагоре и вдясно виждаш надпис "Химическо чистене" - там е.
Виж целия пост
# 4
И аз само това място го знам...Майка ми ми е носила да ми боядисва дрехи,обувки,чанти...
Виж целия пост
# 5
Щом си от Нови Искър/там къща искахме да си купуваме Flutter/ ,хващаш маршрутката и слизаш на Ломско шосе,Надежда,срещу Шел има химическо,добро е,нормални цени.
Виж целия пост
# 6
Иренка, точно!
ДОбротворка ме е изпреварила. На Ломско срещу Шел има химическо чистене и боядисване. Боядисването обаче става готово за 1 седмица. Много е качествено. Доволна съм  Wink
Виж целия пост
# 7
Иренка, точно!
ДОбротворка ме е изпреварила. На Ломско срещу Шел има химическо чистене и боядисване. Боядисването обаче става готово за 1 седмица. Много е качествено. Доволна съм  Wink

А приблизително парички??? Защото вече станаха два панталона и гащеризона  Blush
Виж целия пост
# 8
Май ги таксуват на тегло.
Пък и да нямаш пари, можеш да платиш като си ги вземаш - на бележката пишат, че не е платено, и ти ги дават като си платиш.
Виж целия пост
# 9
Не ги таксуват на тегло. Не помня точно, но панталон струваше...6 лв или нещо такова  newsm78
Виж целия пост
# 10
Смърфи, а случайно  Laughing за палто да знаеш цената ?
Виж целия пост
# 11
Проверих специално за   bouquetтебе/живея наблизо/-панталон,пола,блуза-2.50лв,костюм-6лв,палта-май 12 лв беше,ама зависи от големината .
Виж целия пост
# 12
а някой да знае в Пловдив Praynig
Виж целия пост
# 13
Един дядо боядисва в Коматево. Поне преди 2-3 години работеше още Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия