проблем с детегледачката

  • 1 881
  • 17
Мацки я ми кажете ако знаете,кое  е правилно. newsm78Взела съм едно момиче да гледа малкия след детска градина докато се прибера.Вече на няколко пъти я хващам да му крещи и да го шляпа.Да вярно е той е много буен.Ама снощи преля чашата.Майка ми ми беше на гости и ми каза че тя (детегледачката)си играела с малкия но малкия залитнал назад и без да иска я ударил през устата.И тя като побесняла му зашлевила шамар.После казала на майка че той много силно я бил ударил чак устата и се надула.Как да постъпя,какво да направя newsm78
Виж целия пост
# 1
 NaughtyВън!
Виж целия пост
# 2


И аз така си мисля.Той е палав но аз трябва да си го възпитавам:(
Виж целия пост
# 3
Съвсем нормално е да си е палав,ненормалното е от къде накъде тая ще го удря? Аз съм категорично против да се бие дете.Моето го наказвам,но не го удрям-това е признак на слабост,има си други начини да обясниш на едно дете кое е правилно и кое не.
Така че тази аз бих я изхвърлила.
Виж целия пост
# 4
Мммм, мен ми стана мъчно за детенце. Защо така е направила тая гад. Направи и сериозна забележка и ако не се поправи -  smile3513. Не мога да си представя някой чужд човек да ми шляпа ангелчето - пък и човек от семейството също. Само аз имам право да си го пошляпна по дупенцето...понякога.  Миличкото детенце, то си е палаво явно, ма те повечето са палави, айде айде... без тия.  #Cussing out
Виж целия пост
# 5
Мммм, мен ми стана мъчно за детенце. Защо така е направила тая гад. Направи и сериозна забележка и ако не се поправи - smile3513. Не мога да си представя някой чужд човек да ми шляпа ангелчето - пък и човек от семейството също. Само аз имам право да си го пошляпна по дупенцето...понякога. Миличкото детенце, то си е палаво явно, ма те повечето са палави, айде айде... без тия. #Cussing out


Да така е.Мен ми идеше като разбрах да и доразбия мутрата,Ама я нямаше в къщи.Днес ще си кажа тежката дума.И ако ще ,кой от къде е. smile3513
Виж целия пост
# 6
ми намери друга
мисля, че детегледачката все пак трябва да го гледа, а не да го бие
аз не си позволявам да го пердаша пък някой друг
то шамар - два разбирам ама...
смени я - потърси във форума някой да ти препоръча ако има - или просто пусни обява - в раздела за гледане на деца
Виж целия пост
# 7

Да така е.Мен ми идеше като разбрах да и доразбия мутрата,Ама я нямаше в къщи.Днес ще си кажа тежката дума.И ако ще ,кой от къде е. smile3513

Говори с момичето, нека и тя ти каже каква е била ситуацията (от нейната позиция). Сглоби за себе си картинката и тогава действай.

Иначе като оставим настрана отношенията ви с това момиче - кой на кого и за какво плаща, кой какво очаква и т.н :Аз лично не одобрявам отношението, което ти изразяваш към нея. Не проумявам как си позволяваш да говориш по този начин за чуждо дете (все пак и това момиче е нечие дете, нечие ангелче, нали?), а в същото време ти е болно, че някой се държи грубо с твоето дете. 

Виж целия пост
# 8
Аз пък не разбирам шамар-два... Каквато и да е била ситуацията, не разбирам постъпката й.

Тя не му е майка, не му е роднина... Гледа го, но и получава пари за това. То де на къде ще го удря?

Тони, изхвърли я!
Виж целия пост
# 9
споко мацки.Сега си отивам и ще поговоря с нея.Утре ще ви кажа как се разви разговора  bouquet
Виж целия пост
# 10
Според мен говори с момичето и го предупреди.
Аз също съм детегледачка, но никога не съм си позволявала да ударя децата. Гледам 5+моето и наистина някои път ми се качват на главата, но обяснявам, говоря, поставям граници и т.н. Засега мисля, че се справям добре.

Виж целия пост
# 11
Дори и нарочно да я е ударил, има много възможности да го накара да почувства, че не е правилно. Боят мултиплицира бой. Като удариш едно дете,защото те е удрарило, то се учи, че това е наказанието за лошите постъпки. И утре ще свикне да бие.
И аз съм удряа Митака, но като видяхнегативните последици, минах към разговори. Действа далеч по-добре.
Виж целия пост
# 12
2 пъти бях Ау-Pair в чужбина,не си позволих да ударя дете,някой път си изпусках нервите виках доста,наказвах(едното беше на 12 и адски непослушно),но да ударя дете....само да добавя че ако бях го направила в Germany или Holland щях да си имам гоооолеми проблеми.Мисля по добре я освободи и търси друга,и предупреждавай че ако се случи подобно нещо без много обяснения си е тръгнала.
Виж целия пост
# 13
Здравейте и от мен!
Аз също смятам, че боят не оправя нещата, мисля, че жената няма подход към детето изобщо! И моето мнение е вън, но първо бих си поговорила с нея, за да разбере точно защо я гоня! Току виж си взела бележка, преди да удари следващото!
Виж целия пост
# 14
Мацки говорих с нея и тя ми каза че съжелява но като той я ударил тя по инерция го е зашлевила.Каза че повече няма да се повтори.А ако я махня става малко сложно.Защото е дъщеря на Директорката в градината където ходи сина ми.Трябва да сменя и детската градина.Засега ще оставя така нещата но при втори случай без да давам обяснения ще направя необходимото.Благодаря за съветите  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия