Първият преглед

  • 1 120
  • 15
Здравейте момичета!

Имам един въпрос и ще съм много благодарна на Вашите отговори.  Simple Smile
Предстои ми първи преглед при гинеколог за установяване на бременност. Не зная кога точно трябва да го посетя - дали не е твърде рано, за да се види милото нещо. По мои изчисления съм в 4 седмица от зачеването. Дали трябва вече да отида в кабинета или да потрая още няколко седмици???

Предварително благодаря и Ви пожелавам усмихнат следобед
Виж целия пост
# 1
Аз отидох в 6 седмица,незнам как ги смяташ седмиците,но ако си нетърпелива,отиди.Тя ще те прегледа с ехографа и ще си каже мнението. Wink
Всичко добро. Grinning
Виж целия пост
# 2
първо ЧЕСТИТО  bouquet
аз отидох месец след зачеването и на ехограф се видя-даже имам снимчица Joyот тогава Hug
Виж целия пост
# 3
Аз отидох 10 дена след като ми закъсня. На видеозона се видя само плоден сак, който потвърди двата положителни теста, които си бях направила преди това! Party
Виж целия пост
# 4
Мерсиии  Grinning

Ами в 6-та седмица съм от началото на последния цикъл и 4-та от оплождането... Че съм нетърпелива, нетърпелива съм  Embarassed Но освен това ме хващат и всякакви страхове и бесове, без да имам поводи, и може би ще се успокоя чак когато ми кажат, че всикчо е ок.. Сигурна съм луда  Thinking
Виж целия пост
# 5
pearly не се страхувай  Hug мен също от как видях 2 чертички започнаха да ме хващат страхове -мисля ,че е нормално Hug
похвали се след прегледа-чакам хубави новини Grinning
Виж целия пост
# 6
Здравей,
Аз отидох в 9-та седмица и се видя,
мисля,че при добър ехограф около 7-ма седмица ще се види сърчицето.
Успех и лека бременност  Grinning
Виж целия пост
# 7
А от кога започва да тече началото на бременността, т.е. в 4-та седмица ли съм или в 6-та????
и пак хиляди благодарности  Grinning
Виж целия пост
# 8
...... Ами в 6-та седмица съм от началото на последния цикъл и 4-та от оплождането...

И аз тогава отидох, гледаха ме на коремен и се видя всичко!
Честито и лека бременност   bouquet
Виж целия пост
# 9
Можеш да си изчислиш термина тук
Виж целия пост
# 10
Аз отидох 7 дена след закаснението на цикала ми!
Виж целия пост
# 11
Честито  bouquet
Аз отидох 10 дни,след като ми закъсня и се видя всичко Simple Smile
Късмет и лека бременност
Виж целия пост
# 12
Благодаря ви, момичета.. Много съм щастлива.. Утре сутрин отивам, а довечера ще взема да си направя трети тест.. Живот и здраве, според календара, бебчо ще е юлско раче  Laughing
Виж целия пост
# 13
Айде късмет. Ще чакаме новини как е минало. Ох, много вълнуващо като се сетя при мен как беше. Раче, и аз съм рак  Grinning
Виж целия пост
# 14
Аз отидох в 4 седмица на бременността и веднага се установи, така че не се бави, а отиди на първа среща с бебчо  Grinning Hug
Лека бременност !!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия