за плодовите пюрета

  • 609
  • 12
от няколко дена давам плодово пюре но немога да разбера дали пюрето замества ядене или след млякото да му давам пюре? В момента едно малко бурканче му го давам на два пъти след ядене  в 9 и 15 така ли трябав да е ?   newsm78
Виж целия пост
# 1
Аз давам между храненията плодово пюре, т.е. не замества хранене. Количеството е горе-долу същото.
Виж целия пост
# 2
Ако е само пюре не замества хранене и се дава между храненията.Ако е смесено с каша,тогава замества хранене.
Виж целия пост
# 3
Плодово пюре съм давала между хранения, а ако е с каша или бисквити замествам хранене.
Виж целия пост
# 4
Давах плодовото пюре в 15.00ч. смесено с 3 лъжици Адапте и замествах цяло хранене.
Виж целия пост
# 5
Давах плодовото пюре в 15.00ч. смесено с 3 лъжици Адапте и замествах цяло хранене.


и аз правех така. В началото разреждах НАН с пюре и с това замествах 1 хранене. После давах само чисто пюре.
Виж целия пост
# 6
Слагам плодове в кашата и кисела и само така ги давам всъщност  newsm78. Сега се чудя да не е малко?
Виж целия пост
# 7
И аз съм давала плод. пюре + ад. мляко и така съм замествала хранене.
Виж целия пост
# 8
В началото му давах между хранене по половин пюре и после с цяло чисто пюре замествах хранене.
Виж целия пост
# 9
По съвет на нашия педиатър заместихме следобедното хранене с плодово пюре, на 5 навършени месеца. Добавяхме адапте, а сега както дойде - готово чисто (в него си има оризово нишесте и е хранително), пасирани сурови плодове + адапте, или с бисквитка Плазмон, или с малко зърнена каша.
Виж целия пост
# 10
Аз давах адапте и веднага след това пюрето-примерно ако количеството което трябва да изяде е 160 значи 80мл.мляко и 80гр пюре
Виж целия пост
# 11
Има различни вариянти, както виждаш и всеки един е добър. Прецени ти какво искаш да направиш и как реагира бебето.
Аз например не мога да давам между храненията, защото на моята сок да дам и после не иска да яде добре на редовното си хранене. Затова избрах да замествам хранене. Давам стотина грама плодово пюре и после адапте около 90мл.
Виж целия пост
# 12
Аз давам и до днес плодово пюре с 3 мерителни лъжици АМ вътре.Така минава за следобедна закуска понякога!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия