Стриктни ли сте в подаването на молба-декларация за детски?

  • 3 246
  • 21
Та това ми е въпросът  Thinking
Днес за втори път закъснях, съответно съм загубила правото да ги получа  Rolling Eyes.
Служителките в социалното почнаха да обвиняват работодателя ми за закъснението, но в случая аз съм виновната  Embarassed
Аз се обаждам и казвам да ми се направи справката  ooooh!
 doh редовно се отплесвам.
При вас как е  Thinking  Arrow
Виж целия пост
# 1
До сега съм подавала 2 пъти. Първият път закъснях с 6 месеца  Mr. Green( не по моя вина), вторият път беше на време.
Виж целия пост
# 2
Аз досега не съм забравяла да подам.
Виж целия пост
# 3
Сещам се /майка ме подсеща,докога ли Rolling Eyes/в предпоследния ден и в последния подавам.А онзи ден се сетих че не съм ги теглила още Embarassed
Виж целия пост
# 4
Ами старая се да съм стриктна/ понякога и в последния момент/, че и без това преди да се роди малката не вземах никакави детски и сега защо да ги оставям.
А за тегленето и аз не ги тегля, отвреме на време само проверявам наличността им  Simple Smile.
Виж целия пост
# 5
Аз ще подавам тези дни за 2 път. Нямах представа, че се подават на всеки 6 месеца и случайно разбрах. Бяха ми казали, че ако закъснея - няма да взимам детски следващите 6 месеца. Но комшийката ми работи в НОИ и каза, че няма такова нещо, а пропускаш само 1 месец Tired Дано да има кой да ми напомня за следващите, защото определено ще забравям ooooh!
Виж целия пост
# 6
Първа опция. Всеки ден минавам покрай социалното на път за кухнята, сигурно за това.....не забравям.....и съм стриктна Mr. Green
Виж целия пост
# 7
Първа опция.Спазвам си всичко.
Виж целия пост
# 8
винаги изтървам едни 6 месеца Confused
Виж целия пост
# 9
Първа опция. Всеки ден минавам покрай социалното на път за кухнята, сигурно за това.....не забравям.....и съм стриктна Mr. Green

И аз,и аз Laughing
Виж целия пост
# 10
Да,навреме си подавам декларацията,защото не ми се изпускат тези парички Laughing
Виж целия пост
# 11
Когато искам от държавата нещо съм много стриктна и го гоня до дупка,че те и без друго се чудят как да те отрежат и за какво да се захванат
Виж целия пост
# 12
Първия път закъснях с няколко месеца щото си мислех че ще ги взема със задна дата, ама ниц  Sad Затова сега вече съм точна, не ча са много парите, ама пък няма да ги подарявам на държавата я  Wink
Виж целия пост
# 13
Не.Трябва да я подавам не в София,а е тругно мъжа ми да организира отпуската си точно когато трябва да се подава молба.Общо-взето сме прежалили тази "безбожно голяма" сума.
Виж целия пост
# 14
Първият път я подадох със 3-месе4но закъснение. Сега гледам да съм то4на.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия