за пролактина

  • 592
  • 4
Мерих пролактин на 3ти ден,но сега чета в "зачатие",че пролактина трябвало да се мери на 21,22ри ден заедно с прогестерона?Не ми е ясно,дали пък това не е само при прием на лекарства за стимулация.И още нещо възможно ли е да съм била бременна,имах закъснение,2седмици болки в гърдите и всички останали признаци/тест не съм правила/,тъкмо го купих и ми дойде.Сега обаче ми тече много странно,обикновено ми е оскъдно и кафеникаво,а сега е различно,кървища и някакви съсиреци newsm78.Давайте съвет Cry
Виж целия пост
# 1
Най-добре отиди на лекар. За мен закъснение от 2 седмици и обилно кървене не ми звучат добре.
Надявам се да не е нищо сериозно.
А за пролактина - на мен ми го изследваха на 3-т ден заедно с FSH и LH.
Виж целия пост
# 2
Момичета ще ми кажете ли как ви мерят пролактина защото и аз имам проблем с този хормон.А пък за зъкъснението на менструацията и на мене този месец също ми закъсня и аз си купих тест направих го и след два часа ми дойде нищо пък другия път може да не ни дойде само спко.
Виж целия пост
# 3
Ми не съм много спокойна,щото виждам,че нещо не е наред при мен.Но най-правилното е да отида на лекар и да му кажа всичко.А за пролактина-моя го изследваха на 5ти ден,заедно с другите хормони.Беше малко над нормата.
Виж целия пост
# 4
Здравейте,момичета, половите хормони се изследват по време на М.Най-оптомално е от 3-5 ден от цикълът.Когато поради някаква причина било тя и завишен пролактин липсва М се пият хапчета за да се предизвика и след това се взима кръв на гладно сутрин през тези дни/3-5/.За две години не ми се е случило да ми правят изследвания на Пролактина по друго време.Надявам се да съм ви била от полза.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия