Пюре- за 1 ден ли?

  • 1 096
  • 19
Мами на опаковките пише че пюрето може да се съхрани в хладилника до три дни след като се отвори. Лекарката ми каза, обаче да не оставям отворино пюре за следващия ден - вие как процедирате newsm78
Виж целия пост
# 1
Зависи от пюрето-на етикета е указано колко е трайността му-24 или 48 часа.
Виж целия пост
# 2
И на мен ми каза да не давам, месното особено, на следващия ден...но аз давах.  Blush
Виж целия пост
# 3
И аз съм давала на следващия ден,но никога не е ял от самото бурканче,изсипвала съм грамажа който е необходим за храненето,в купичка.Ако яде от самото бурканче,храната се разваля много бързо от слюнката която остава по лъжицата.Това го прочетох в книгата на Лиляна Трифонова/хранене на детето/
Виж целия пост
# 4
Много зависи от пюрето-какво е. Но като го съхраниш в хладилника, няма проблеми. Също ако не си давала с лъжичка от бурканчето също става за другия ден.   jumpuu По принцип плодовите издържат 48ч. след отварянето, другите 24 ч.- това е за готовите, купините пюрета.  Ако си ги правиш ти ще се съхранят по дълго в хладилника, в бурканчета.   bouquet
Виж целия пост
# 5
Аз дори малко по-дълго ги оставям  Embarassed Кофти ми е да й давам едно и също няколко дни подред, затова отварям 2-3 и ги редувам... Нищо им няма и нищо й няма  Laughing
Ако трябва да ги хвърлям след 24 часа, съвсем ще ми отънее джобчето.
Виж целия пост
# 6
В хладилник се съхраняват 48 4аса без проблем!Въпроса всъщност е,че ако си давала директно от бурканчето ,след това от слюнката на детето пюрето добива друга консистенция!ТА според мен за да се запази по - качествено трябва да остипваш в нещо ,а остатъка да прибереш в хладилник. Hug
Виж целия пост
# 7
Защо за началото, когато не даваш по цяло пюре, не вземеш от тези с по-малък грамаж? Има по 125 гр., ако не се лъжа-така ще си спокойна и няма да хвърляш.
Виж целия пост
# 8
И АЗ ДАВАМ,НЯМА НИКАКЪВ ПРОБЛЕМ.АЗ КЪРМАТА СИ ДАРЖАХ В ХЛАДИЛНИКА А ДА НЕ ГОВОРИМЕ ЗА ПЮРЕТАТА.И АЗ ОТВАРЯМ ПО НЯКОЛКО И РЕДУВАМ.НИщО ХЕ ИЗХВАРЛЯМ
.
Виж целия пост
# 9
Благодаря, разбира се отсипвам от бурканчето и го топля отделно! Взимам но Хип плодови от 125г. но ние ядем по 30-50 та пак ни артисва доста а са и скъпички....
Виж целия пост
# 10
Гледах етикета и спазвах предписанието Grinning
Виж целия пост
# 11
Давала съм и месно и зеленчуково.
Предпочитахме Ганчев на Хипп се мръщеше.
Виж целия пост
# 12
И аз ги пазя до 48 часа,за да не му втръсват.Всеки път опитвам пюрето и досега не съм  усещала разлика във и без това гадния им вкус.А пък и не виждам смисъл да се набутвам с пюрета при условие, че има такова разнообразие от храни за сутрешна и слдобедна закуска.По-добре там да разнообразявам.    chef
Виж целия пост
# 13
Моят син най-много си хареса тези на Ганчев - 200гр. са. Изсипвам половината в чашка, а останалото прибирам в хладилника за следващия ден. Случва се понякога /гледам да избягвам/ да го дам и след 48часа.
Виж целия пост
# 14
Спорде мен е редно да спазваш инструкциите на етикета. Аз държа плодовото пюре до 48 часа. Ползвам на Хип.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия