За капките Синекод за кашлица да питам

  • 3 680
  • 3
от миналата седмица Вики е болна, в смисъл, че има сополи и от там се започна и кашлицата, а от събота започнах да й давам Синекод по 3 пъти на ден по 10 капки, според педрото е нормално да се усили кашлицата, както и стана, от понеделник вечерта кашля най-много като е легнала, направо е голям ужас, не спим, нищо не правим Crazy, та питането ми е следното - ако сте давали такива капки до кога горе-долу ще продължи тая страшна кашлица?
вчера я водих повторно да я преслуша докторката и каза, че гърдичките са й чисти и гърлото не е червено, в носа слагах Виброцил, но той не помогна тоя път и започнах да слагам Олинт за деца и педрото предписа Фенистил капки, явно трябва и сополите да спрем, но милататолкова е стресирана вече, че само като види помпата и капките започва да пище неистово #Crazy

та кажете вашето мнение  bouquet
Виж целия пост
# 1
И на нас ни бяха исписали същите капки за кашлица/хомеопат ни ги исписа/Супер са .Не се плаши че се е усилила кашлицата ще премине.Но трябва да ви наблюдава лекарката.
ОБАЧЕ обърни внимание на брошурката към Олинта.Там изрично пише че не трябва да се пръска дълго време/прочити колко защото съм забравила/защото води до изсушаване на лигавицата на носито и до привикване/после просто няма да действа.Прочети хубаво!
Виж целия пост
# 2
Сега прочетах за Олинта-Не повече от 5 до7 дни.а сега си спомних че капките /за кашлица/давах още 2  3 дни след контролния преглед/и на нас ни казаха че гърдичките са чисти но лек каза за всеки случай още 2  3 дни да ги давам/
Виж целия пост
# 3
И ние пихме от тези капки, но доколкото знам те подтискат кашлицата, така че според мен не би трябвало да се усилва. На нас почнаха да ни действат още на вторият прием, т.е. кашлицата започна да намалява.
Бързо оздравяване!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия