Двурога матка?

  • 5 524
  • 8
Има ли тук момичета с този проблем!
 Embarassed  Embarassed  Embarassed  Embarassed  Embarassed  Embarassed  Embarassed
Аз съм с двурога матка. Имам едно момиченце, родено в 8ми месец/ лекарката каза , че сам късметлийка, че е издързала до 8мия/.
Сега , когато работим по въпроса за второто, това е голям проблем за мен!
ка Confused
Виж целия пост
# 1
Нямам твоят проблем , но имам приятелка с двурога матка.
Роди прекрасно момиченце в 9-ти месец , даже малко преноси - 2 дни.
Смени си гинеколога !

Приятно бебеправене и вярвай че всичко ще е ок!
Виж целия пост
# 2
Здравей, аз имам съшият проблем, но тепърва ше си правим бебе. Много ме е страх да не се окаже, че не мога да го задържа. Моята лекарка ми каза за много жени които са родили по две деца и в последствие са разбрали,че са с двуроги матки.
 Така че не се притеснявай, мисля че ти си от късметлииките, които могат да износят бебетата си. Желая ти бързо забременяване и всички лощи мисли забрави  Stuck Out Tongue
Виж целия пост
# 3
blagodariq za dabrite dumi! Laughing
Naistina si e boza rabota iznosvaneto na bebe, dori i pri momichetata bez podobni problemi!

ima nachin da se namali riska ot izhvarliane na plode ili prezdevremenno razdane s operacia, no veche rodih sekcio. Zivot i zdrave , ako mi se nalozi da razdam pak shte e taka. Ne mi se iska da me rezat tolkova mnogo.
Abe dano imame kasmet!
Pozelavan uspeh i nateb, i bezproblemno zachevane i razdane! Wink
Виж целия пост
# 4
Чувала съм за тези операции, но те не гарантират 100% износване след това. Надявам се  да не стигна до там.
 Моята докторка иска веднага след като разбера, че съм бременна да вземам летарства за отпускане на матката. В момента лекувам други неща и не съм разпитвала по-подробно. Надявам се до 2 мес. всичко да е наред и да започнем с опитите. Ако искаш може да държим връзка за това как се развиват събитията около нас.
Около мен няма никой с този проблем и ми е страшничко, като нямам с кого да споделям  Sad
Виж целия пост
# 5
Здравей,
Аз имам двурога матка, а родих две момчета и ги преносих и двете!
Успех
Виж целия пост
# 6
Mnogo shte se radvam rodi da darzim vrazka! Moze i s lichni belezki ili tuk, kakto iskash!
Daj boze skoro i dvete da zabremeneem i da spodeliame vsichko!
Az imam edna rodena dashteria,ELLypr sashta kazva che e iznosila dva, znachi shte se borim! Laughing
Dano imame kasmet! Grinning  Grinning  Grinning  Grinning
Виж целия пост
# 7
какво е пък това чудо?
Виж целия пост
# 8
Това е матка с неправилна форма!
Горе долу е с формата на сърце!
Това понякога не позволява на плода да нараства нормално!
Неможе да се разири достатъчно!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия