каталог на Ейвън

  • 3 224
  • 37
Мили дами, кажете къде във виртуалното пространство мога да разгледам актуален каталог на Ейвън. Засега намерих само септемврийски, а фирменият сайт просто не го коментирам!!!
Виж целия пост
# 1
Първо да отбележа, че нямам нищо общо с тази дистрибуторка:) Просто и аз като теб търсих актуален каталог.

ето: http://www.avongd.hit.bg/

Наистина Ейвън са под всякаква критика откъм поддръжка на официален български сайт!!
Виж целия пост
# 2
Първо да отбележа, че нямам нищо общо с тази дистрибуторка:) Просто и аз като теб търсих актуален каталог.

ето: http://www.avongd.hit.bg/

Наистина Ейвън са под всякаква критика откъм поддръжка на официален български сайт!!

Ей мерси! Hug   bouquet
Знаеш ли откога търся виртуален каталог на Ейвън! Simple Smile
Официалния им сайт наистина е  Sick.
Виж целия пост
# 3
Свекърва ми е дитрибутор и ми праща разни неща. Аз не съм си купувала почти нищо с редки изключения, когато нещо наистина много ми хареса. Но като цяло не смятам, че козметиката им е много добра(особено декоративната).
Този виртуален каталог е актуален, ама не е добре направен, защото трудно се виждат надписите. Друго си е да погледаш шаренийки на живо:)
Виж целия пост
# 4
ГОЛЯЯЯМО МЕРСИ!
Виж целия пост
# 5
И аз мерси;)
Виж целия пост
# 6
И аз много мерсиии  Hug
Виж целия пост
# 7
в този връзка - кой е момъка, дето Салмето го е "захапала" за новия парфюм? световно неизвестен ли е или и той е фигура някаква?
Виж целия пост
# 8
А виждали ли сте каталога да се продава?

При нас (на Плиска) го видях между вестниците за 1,50  Close Shocked Rolling Eyes Май имаше и някаква мостра вътре.

A oфициалните сайтове за всички страни са еднакви, та не наште са виновни! Мен много ме кефи това, че си пускам поръчките по Интернет. Напоследък дори ги и плащам електронно.  Crossing Arms Sunglasses

Oще един сайт http://www.avonmb.hit.bg/  - има интересни неща, но последният каталог е 8
Виж целия пост
# 9
Ъ...а защо се различават датите на поръчка? Моята беше на 9...изпуснах влака. Гледам в сайта, че е н 16...що тъй?
Виж целия пост
# 10
Ъ...а защо се различават датите на поръчка? Моята беше на 9...изпуснах влака. Гледам в сайта, че е н 16...що тъй?
Защото различните зони имат различни дати за поръчка-напр.зона 005 дава поръчка за кампания 13 на 21.11 и на 5.12-втора поръчка.
Виж целия пост
# 11
За всичките райони е различно . Нашия район е първи и пускаме порачката още първата неделя на месеца .
Виж целия пост
# 12
Не е честно пък Sad
Обичам да си поръчам неща на първа поръчка, ако ми харесат, на втората да си поръчам още...
Виж целия пост
# 13
Не е честно пък Sad
Обичам да си поръчам неща на първа поръчка, ако ми харесат, на втората да си поръчам още...
Aз никога не спазвам дати  newsm78 поръчвам и след 2 дена взимам поръчката  Mr. Green
Така например първата я взимам на първия ден в който влиза в сила новия каталог... защо да чакам  Mr. Green
Виж целия пост
# 14
Аз пък все пусках на първа поръчка,но напоследък нещо се размотавам и хващам втората.Експресни не съм пускала,защота няма някой, на когото да му е толкова спешно.
Обаче да пускаш първа поръчка си е чиста работа, иначе доста често се случва нещо да е изчерпано.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия