За кухнята ,яйцето ...и кое по-напред:))))

  • 526
  • 12
Здравейте! Определено заглавието на темата ми само ще ви обърка, но в крайна сметка питам следното.Кога се дава жълтък на малчо при положение ,че в детската кухня готвят всеки ден с месо. Досега редувах ден месо, ден жълтък, ами сега как да действам? newsm78Да пишат мами с опит в това положение.
Много мерси предварително Grinning
Виж целия пост
# 1
Независимо какво яде от кухнята, през ден по един цял желтък.
Виж целия пост
# 2
Независимо какво яде от кухнята, през ден по един цял желтък.

И аз така, само дето все забравям за жълтъка Embarassed и не съм много редовна ooooh!
Виж целия пост
# 3
Месо давам всеки ден, жълтък не съм давала до сега.
Виж целия пост
# 4
Давам жълтък(половин) като се сетя,горе-долу два пъти седмично.
Виж целия пост
# 5
От както се зашумя за тоя птичи грип на бебо яйца не давам  Naughty Naughty Naughty
Виж целия пост
# 6
Мисля че детенцето ти е достатъчно голямо за да яде през ден или през два по 1 яйце цяло Wink
Виж целия пост
# 7
Az първо се записах на кухня, и после дадох жълтък, но само 2-3 пъти. Спрях жълтъка и караме само на зел. и месни пюрета.
Виж целия пост
# 8
Ако яде месо всеки ден според мен няма нужда от жълтък  newsm78
За мое учудване това захранване с жълтъка тук го няма. Дават само местни пюрета и като станат по-големи децата направо си им готвят целите яйца. Явно не е чак толкова жизненоважно  newsm78
Виж целия пост
# 9
В храната, която вземах на Денислав от кухнята, слагаха жълтък през ден. Не съм давала допълнително-просто в менюто там си пишеше кога има.
Виж целия пост
# 10
Ами, доколкото знам малкия човек и неговото развитие се нуждаят от това пусто яйце и най вече мозъчето му, макар че месо и яйца , в крайна сметка са все бълтъчини  newsm78Но като събера средноаритметично от всички мнения излиза, че  ще му давам жълтък ,когато се сетя WinkПишете ,ако има да ми се дава още акъл Hug
Поздрави!
Виж целия пост
# 11
Ами давай жълтък събота и неделя, тогава нали няма кухня.  А пък и в кухнята, понякога слагат жълтък, когато е фрикасе или кюфтета бял сос например или в супите. Аз така правех, събота и неделя готвех безмесно и слагах жълтък.
Виж целия пост
# 12
В нашата кухня също готвят с месо всеки ден, но освен това и супите са със застройка с яйчен меланж (нямам идея какво точно представлява това-питах има ли яйце в супите и ми казаха че има това чудо). Затова не добавям яйце в храната. Попитай жените, които готвят при вас, дали слагат яйца.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия