зелева супа за отслабване

  • 14 335
  • 9
знаете ли как точно се приготвя зелевата супа и какво друго може да се яде по време на такава диета Thinking
Виж целия пост
# 1
Май само супата се яде. Обаче е адски отвратителна, по-добре не си пропилявай зелето за такава гадост!
Не знам как се прави.
Ако все пак решиш да си направиш, сготви съвсем малко количество да пробваш дали ще го понесеш  Laughing
Виж целия пост
# 2
http://www.bg-mamma.com/site/content/view/351/52/
Виж целия пост
# 3
Аз я правих, но не смъкнах и грам.Само ме заболя стомаха!
Виж целия пост
# 4
Здравей
При мен имаше ефект за около 3 -4 дни свалих 4 кг., но трябваше да я спра защото кърмя .
Ако искаш погледин тук

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=42469.0
Виж целия пост
# 5
Преди 5 мес. я правих, но само за 4 дни и резултата е -2кг. Хубавото е, че не съм ги качила обратно. Трябва пак да я започна. Супата не е чак толкова лоша аз дори си я увкосих с малко подправки  chef
Виж целия пост
# 6
сестра ми и майка ми си правиха такава супа и е голяна гадост Sickаз така и не се престраших да я опитам.А резултат нямаше-не свалиха и 1 кило.
Виж целия пост
# 7
аз пък я правих два пъти и всеки път свалях по 3 кг които не качих в последствие и си е въпрос на вкус защото на мен никак не ми беше гадна
Виж целия пост
# 8
Аз пък съм луда фенка на зелевата супа .С нея от 64 кг ,които не мърдаха на никъде , сега съм 53кг.Освен това вече месеци наред ям много и каквото си искам, без никакви ограничения по отношение на хляб и сладко и не съм си върнала и грам.Диетата обаче я модифицирах  и съм я прилагала 3 пъти върху себе си и три пъти върху други  хора , безотказна е, обаче мойта версия.Навсякъде се препоръчват килограми продукти примерно - една голяма зелка, 4 глави кромид ....Първия път се излъгах и направих това в най-голямата  тенджера дето имам ,още следобед замина в тоалетната чиния.Започнах да си я правя в много малки количества, а именно -
шепа зеле, половин чушка , половин домат,половин глава кромид,черен пипер- задължително- ускорява обмяната на веществата, сол задължително- за да задържате водата в организма си. В противен случай изхвърляте водата  , но после водата най бързо се възстановява.Нямам идея защо ,но като задържаш водата  започваш да изхвърляш тлъстинки,щото цялата зелева супа  има изхвърлящ  ефект, аз премерно пишкам през 30 минути от нея.Освен това не слагайте никакви бульони и овкусители защото често съдържат царевица а тя блокира диетата и целия процес,не е вярно, че не се ядат други неща  - яжте си килограми от разрешените работи. Аз например хич не мога да стоя  с празен стомах,затова по време на диетата изяждах по2кг краставици и домати, към тях чушки и каквото още се сетите плод или зеленчук, даже се получаваше  нещо като перманенто ядене през 20 минути.Не пестете зехтина , както виждате през ден имате въглехидрати - картофи и банани, това не е случайно, просто организма бива излъган ,че продължава да получава храна от всичките хранителни групи и не се настройва на икономичен режим, тъкмо напротив мели здраво. Може спокойно да пиете  колкото кафета си искате на ден ,с колкото си искате подсладител .Също и чай .Сега ще ви напиша и пълния вариант на мойта версия и ви препоръчвам да правите нея . Изтърках си клавишите да пиша за тази зелева супа , изчела съм всичко по темата и смятам ,че съм постигнала най-голям успех с нея.
Зелева  супа
половин домат
половин чушка
половин  кромид
шепа зеле
черен пипер ,червен пипер, сол , зехтин,каквито си искате зелени подправки- те копър магданоз ...никакви бульони, вегети,овкусители
нарязвате всичко и варите на силен огън 10  минути,няма нужда да варите повече.после във всяка порция си изстисквате и  четвърт лимон .препоръчва се и по една ампула вит С дневно- може да я сложите и в изстиналата супа,мисля че тук няма да ми стигне мястото ,така че ще продължа с нов отговор.
Виж целия пост
# 9
продължавам ... Супата се прави всеки ден , иначе  дори и от психологическа гледна точка няма да сте особено ентусиазирани да ядете вчерашна, да не говорим за онеденшна супа.
1 ден
супа  и плодове
2 ден
супа и зеленчуци, един голям печен картоф с масло

3 ден
супа плодове и зеленчуци
4 ден-
до един литър прясно мляко и до 6 броя банани , супа
5 ден
супа,телешко варено ,до 6 броя домати
6 ден
супа ,телешко, пилешко или риба, варени или печени , зеленчуци
7 ден
супа , зеленчуци , варен ориз ,примерно със спанак.

това е , би трябвало всеки ден да губите по един кг.супа можете да ядете колкото си искате, картофи и банани само в определените  дни, пийте колкото си искате вода, кафе и чай през всичките дни.

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия