откога може да се дава и белтъка на яйцето?

  • 1 100
  • 10
захранила съм с желтък одавна и ви питам кога мога да дам и белтък
днес правих яйчна салата /тази с яйцда и сирене/ и много ми се прииска да му дам но нали има цели яйца вътре newsm78
Виж целия пост
# 1
Знам че белтък се дава след годинка. Но да видим и другите мнения...Ще следя темата с интерес.
Виж целия пост
# 2
След една година по педиатърско мнение.Според някои майки тук на абитурентската Confused
Виж целия пост
# 3
След годинка.
Виж целия пост
# 4
Мен още ме е страх да давам яйчен белтък и прясно мляко, може би някъде след 2-рата годинка... Но пък в храната от детската кухня, мисля, че слагат по малко белтък, така, че сигурно може и към 10-тия месец. Ако няма алергия.
Виж целия пост
# 5
След годинка. Да ти е мирна главата  Peace
Виж целия пост
# 6
След годинка Peace
Виж целия пост
# 7
Според педиатъра след годинката, но тя така каза и за киселото мляко, а като станахме на година вика след 1,5г. А в детската кухня като застройват супите с цели яйца, а не само с желтъци, тогава какво? Там нали може още от 7м. да се запише детето и значи ще яде и белтъци. Това го разбрах веднъж като топлех супата и я забравих, и тя завря, и знаете на какви парцали става пресечения белтък...,  та така ми стана ясно, че слагат всичко заедно. Абе иди ги разбери, само ни шашкат майките, та да се чудим какво и кога да го даваме.
Виж целия пост
# 8
Според педиатърката - на годинка;
според една американска книга - на година и половина, две;
според една БГ книга от преди 20 години - захранване от 10-ти месец.

Така, че ми се струва, че наистина ма 1г. е оптимума, ако детето не е силно алергично на други неща
Виж целия пост
# 9
От кога: яйчен белтък, прясно мляко, мед....
От кога белтък?
Виж целия пост
# 10
Аз след годинката почнах-не е имало проблем
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия