Коледно парти за малки и големи, така, че никой да не е самотен!

  • 952
  • 8
мами и татковци и техните деца
ето тук ние специалните родители и деца ви предлагаме да се присъедините към нас и да заформим един истински бг-мамма купон!
Това е темата - заповядайте да се разпишете ако искаде да споделим празника
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=53482.0

Моля ако има затруднени финансово родители да напишат на мен /в нашия форум това е НИна, но тъй като не я познавате - ако искате пишете на мен/
Ние с бебе-Дани ви каним на нашия специален купон!
Виж целия пост
# 1
Ауууу,това е супер идея.Весело прекарване на това сьбиране на вси4ки,които ,Ще отидат  bouquet
Виж целия пост
# 2
Дали може и хора, които не пишат постоянно, но искат да видят дяко Коледа да дойдат на въпросното коледно парти?
Благодаря предварително за отговора
Виж целия пост
# 3
Всеки желаещ да подърпа дядо Коледа за брадата е добре дошъл!
Виж целия пост
# 4
Да, да, но отново е само за София. А какво да правим мамите от другите градове, пак да си стоим самотни, и да не можем да дръпнем брадата на Дядо Коледа ли ааааааааааааааа Cryхлъц
Виж целия пост
# 5
Mariely, не тъгувай.  Hug  bouquet
Ние тук всички сме заедно...ако не физически, то душевно. Нали знаеш? Heart Eyes
Виж целия пост
# 6
Благодаря! Значи ако решим просто може да отидем на 21ви и няма да ни върнат. 4 лв ли е присъствието, което включва детско меню, защото някъде мисля, че видях доста по-висока сума?
Благодаря пак - като дойде времето ще следя и детето ми ще се радва да види дядо Коледа.
Виж целия пост
# 7
май вече е 8лв - но ако те притесняват финанасите ми пиши - ще измислим нещо!
Виж целия пост
# 8
МОЛЯ НЯКОЙ ,КОЙТО Е ПО ЗАПОЗНАТ ОТ МЕН С Embarassed ПОСЛЕДНИТЕ ДАННИ ЗА СРЕщАТА ДА МЕ УВЕДОМИ Laughing ,КОГА ,щЕ Б*де и от колко 4аса и дали мога да се зАПИШа и аз все още?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия