Какво стана с Миз?

  • 1 095
  • 20
 Мами, имате ли информация как е Миз, не мога да спра да я мисля! Как е?! Има ли някой връзка с нея?!
Виж целия пост
# 1
Вчера я набарах в форума и на ЛС я питах.
Тя малко по терлички влезе и си мислеше че няма да забележим Laughing
Та операцията е минала според докторите успешно. Изписали са я още в неделя. Много я боли, има още някой и друг дренаж, но положението се подобрява.
Другата седмица е на среща с онколога да измислят как ще продължи терапията след като излязат хистологичните изследвания. Толкова до момента
Виж целия пост
# 2
Ох,дано. Аз продължавам да стискам палци  Peace Hug  bouquet
Виж целия пост
# 3
 Благодаря ти Фиди!
Дано всичко е оК! Praynig
Виж целия пост
# 4
Как няма да я забележиш като те "наръфа" Twisted Evil Laughing
Дано всичко си е на мястото. миз, вземи ни се отчети  Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 5
И аз и стискам палци дано се оправи newsm10 newsm10 newsm10
Виж целия пост
# 6
Как няма да я забележиш като те "наръфа" Twisted Evil Laughing
Дано всичко си е на мястото. миз, вземи ни се отчети  Heart Eyes Hug
Аз това го нямам за ръфане Whistling
Водим дискусия нали така Wink

А тя звучеше много бодро, ако трябва ще копна ЛС то, ама предпочитам тя сама да си снесе инфото тук Laughing
Виж целия пост
# 7
....Аз това го нямам за ръфане Whistling
Водим дискусия нали така Wink

А тя звучеше много бодро, ако трябва ще копна ЛС то, ама предпочитам тя сама да си снесе инфото тук Laughing
  love001
Виж целия пост
# 8
Цитат на: миз
добре мина, оживях... според лекарите операцията е минала добре. ако под добре разбират да боли много, прави са - добре е минала. в къщи съм от неделя следобед, почнах да се освестявам долу-горе едва вчера. по мен още висят от тук-от там маркучи, вие ми се свят и ме цепи глава от обезболяващите и от вчера реших да ги намаля драстично, щото ми се вижда безмислен избора  да ме болят раните или главата...
та така - полека-лека влизам в релси и събирам сили да отида на онколог, за да обсъдим сега като приключиха с рязането ще им се стори ли достатъчно като мъчение или ще настояват и да ме тровят.
ето сега вече влязох по галоши .
поздрави, милена
Виж целия пост
# 9
Ох,и аз се моля с цялото си сърце да се оправи и лошото да остане в миналото! Praynig
Виж целия пост
# 10
Дано,всичко е минало благополучно Praynig
Виж целия пост
# 11
 Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 12
аз дремя, а то имало цяла тема за мен и моето благосъстояние... айде да се отчета да не ме мислите  Heart Eyes, макар и някои да са публикували вече информация в публичното пространство(ей, на това що му викат лични бележки???).
освестявам се вече, даже съм в състояние да се заяждам с околните. да знаете  докато ме болеше колко бях много добричка  Blush. преди да ме срежат събрах няколко мнения, че операцията не е особено болезнена и с тия си познания тръгнах едва ли не като на курорт... оказах се недобре подготвена психически и си сърбах попарата. както и да е, седмица по-късно си стъпвам на краката и днес дори изведох сама момчето на разходка из квартала. ако другата седмица ми се размине и химиотерапията, ще ви черпя луканка и ракия, или боза и торта, или пържена цаца и бира или кой к`вото иска (виртуално, разбира се, да не се мине някой да чака да му намеря луканка насред дивия запад?)...
Виж целия пост
# 13
аз дремя, а то имало цяла тема за мен и моето благосъстояние... айде да се отчета да не ме мислите  Heart Eyes, макар и някои да са публикували вече информация в публичното пространство(ей, на това що му викат лични бележки???).
освестявам се вече, даже съм в състояние да се заяждам с околните. да знаете  докато ме болеше колко бях много добричка  Blush. преди да ме срежат събрах няколко мнения, че операцията не е особено болезнена и с тия си познания тръгнах едва ли не като на курорт... оказах се недобре подготвена психически и си сърбах попарата. както и да е, седмица по-късно си стъпвам на краката и днес дори изведох сама момчето на разходка из квартала. ако другата седмица ми се размине и химиотерапията, ще ви черпя луканка и ракия, или боза и торта, или пържена цаца и бира или кой к`вото иска (виртуално, разбира се, да не се мине някой да чака да му намеря луканка насред дивия запад?)...

Много се радвам, че всичко е минало добре! Дано нещата да се развиват само с положителна посока, искрено ти го пожелаваме аз и цялото ми семейство!!!  bouquet Hug Praynig
АКо с нещо може да сме от помощ, обаждай се, пратила съм ти координати на бележка!
Прегръдки,
Ани
Виж целия пост
# 14
Мила миз, пожелавам и бързо възстановяване и от сега нататък само хубави и добри новини да ни поднасяш Peace

Целувки  Heart Eyes и прегръдки  Hug от нас
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия