боси през зимата?

  • 2 813
  • 31
За вкъщи говоря,естествено  Wink
Малкият е на 2г и половина. Не търпи чорапи и лошото е,че като ги смъкне,ги крие. След като ми писна да се търкалям по пода,да ровя в хладилника и да местя мебели,взех да се замислям да го оставям бос да си ходи (дори и когато са му студени краката).
Моля,ако някой го практикува това,да ме подкрепи!  Hug
Виж целия пост
# 1
Миии... някак не мога да ти дам подклрепата си, освен ако нямате подово отопление.  Wink Аз на моя синковец даже терлички му обувам.(прабаба му ги плете, тип дебели чорапи, но тесни и неразтегаеми). Те са доста по- трудни за събуване от чорапите (последните ги събува постоянно) и ще не ще седи с тях.
Ако телефонът ти поддържа ММС бих могла да ти ги пратя да ги видиш.  Grinning
Виж целия пост
# 2
Горе долу така беше и с моята дъщеря. Имах усещането че по цял ден чорапи обувам и тя все боса ходи. За щастие отмина отдавна. Не мога да твърдя, че е боледувала от това. Все пак не рискувай, ако нямате паркет или дебел килим и бъди настоятелна. Детето ти е вече голямо. На твое място бих опитала да го заведа да си избере сам чорапки с любимия си анимационен герой. Добре е да се каляват децата, но нали знаеш, че и там има правила Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Ние сме през половината ден не само боси ,но и по гола дупа.Когато е нервен ,само това е спасението.Държа го така,докато не му станат студени крачуните.Сваля си търлъците и ако чорапите са с хлабав ластик и тях.Сигурно и аз ще имам същия проблем като порасне.Според мен,както казва  online ако имате дебел килим ,няма страшно.
Виж целия пост
# 4
аз се отказах от борбата да надена на нечии крака различни от моите чорапи. моите и тримата ходят и зиме, и лете боси в къщи. но по-голямата част от пода ни е покрит с мокет и краката им когато и да ги пипна са топли.
Виж целия пост
# 5
Сиси мина набързо през ходенето боса на около 2 годишна възраст. У дома почти навсякъде е теракота и въпреки, че не се разболя точно тогава, мен ме втрисаше от гледката. Та затова я пусках по чорапогащници у дома да вършее. Тях не можеше да събува.
Виж целия пост
# 6
За вкъщи говоря,естествено  Wink

Аз оставям Борис по чорапи, защото той пък си събува гуменките. У нас е много студен пода, защото отдолу не живее никой. От време на време го обувам де, но бързо-бързо остава пак по чорапи.
Виж целия пост
# 7
Та затова я пусках по чорапогащници у дома да вършее. Тях не можеше да събува.
newsm10 и аз съм за чорапогащниците!
Виж целия пост
# 8
Сиси мина набързо през ходенето боса на около 2 годишна възраст. У дома почти навсякъде е теракота и въпреки, че не се разболя точно тогава, мен ме втрисаше от гледката. Та затова я пусках по чорапогащници у дома да вършее. Тях не можеше да събува.
Това с чорапогащниците е супер идея! Благодаря!   bouquet
Виж целия пост
# 9
хахах,Боян по чорапогащник! хихиихиих

добре,момичета,благодаря...явно ще се помъдрува още по въпроса.

Флаш,Миз,знаете ли дали ЕТ посещава тези форуми,че ми се иска и нейното мнение да чуя.
Виж целия пост
# 10
хахах,Боян по чорапогащник! хихиихиих

добре,момичета,благодаря...явно ще се помъдрува още по въпроса.

Флаш,Миз,знаете ли дали ЕТ посещава тези форуми,че ми се иска и нейното мнение да чуя.

Айде бе, ще е като балетист, какво толкова? Laughing
 За ЕТ...с този си ник не доколкото знам, а ако има друг не съм я разконспирирала. Tired
Виж целия пост
# 11
хахах,Боян по чорапогащник! хихиихиих

добре,момичета,благодаря...явно ще се помъдрува още по въпроса.

Флаш,Миз,знаете ли дали ЕТ посещава тези форуми,че ми се иска и нейното мнение да чуя.

засичала съм я два-три пъти в кърмаческия, но отдавна и само там. не знам дали чете другите форуми и дали въобще още наднича.
Виж целия пост
# 12
аз я разконспирирах  Twisted Evil ЕТ си е,само че явно рядко влиза и пише тук,че за почти година има 8-9 постинга и то все за кърмене  Laughing
 после,ела ми кажи,че можеш да се скриеш в нета )))
Виж целия пост
# 13
И дъщеря ми си събува чорапите и шляпа боса по паркета. Не ме притеснява особено, от време на време пак й ги нахлузвам, но остават за кратко на краката й. Явно изобщо не й пречи да е боса, дори й е по-удобно.

У дома е около 20 градуса, дали е зима или лято няма значение, важна е температурата в стаята.
Виж целия пост
# 14
аз не го практикувам, но габа в най-добрия случай е по чорапи. най-често ходи боса. ламинат, теракота - на нея й е все едно. дори си лежи на пода по голо шкембе и си играе. от това точно нито веднъж не се е разболяла.

понякога за пред гости се докорва с пантофи...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия