секс по време на бременност

  • 1 027
  • 14
допустимо ли е това? newsm78
Виж целия пост
# 1
допустимо ли е това? newsm78

Ти сериозно ли? smile3502
Виж целия пост
# 2
A kak мислиш? Да не вземе да получи спонтанен аборт или нещо такова. Затова питам.
Виж целия пост
# 3
  Повтаряш тема, която с днешна дата се намира на страница 3 от този раздел. smile3516
Виж целия пост
# 4
Темичката е обсъждана поне един милион пъти... По всякакви поводи...
Правете секс колкото си искате... Това, че жена ти е бременна, да не означава, че е влязла в манастир... smile3532 smile3532 newsm62
Виж целия пост
# 5
допустимо ли е това? newsm78

Напълно допустимо и силно препоръчително Mr. Green
Виж целия пост
# 6
е не винаги е безопасно имаите предвид че оргазмът може да доведе до контракции матката да се свива и отпуска
Виж целия пост
# 7
е не винаги е безопасно имаите предвид че оргазмът може да доведе до контракции матката да се свива и отпуска
именно, а при моята вече имаше един опит за спонтанен аборт.
Виж целия пост
# 8
май сички маже се притесняват моя го е страх корема да ми пипа хихихи и от секса го беше страх ама вече не.
Виж целия пост
# 9
Аз съм бременна в 7 месец и повече от 2 месеца съм лишавана от секс! #2gunfire #2gunfire #2gunfire #Cussing out #Cussing out #Cussing out smile3511 smile3511 smile3511
Виж целия пост
# 10
  А не трябва, ако можем да помогнем насреща сме, ще поправим този пропуск!!! newsm10
Виж целия пост
# 11
На нас ни казаха да правим, колкото си искаме, ама вие лекар нямате ли си? Той е този, който ще прецени може или не, защото знае здравословвното състояние на жената!
Виж целия пост
# 12
еми че кък Grinning
какво по- хубаво от това Grinning
Виж целия пост
# 13
Щом имате желание  Flutter и лекарят не е забранил няма проблем Mr. Green
Виж целия пост
# 14
...само да не се извърти темата пак към домашното раждане без никакви други помощници, освен съпругът...

Ако сериозно - гинекологът ви знае най-добре, ако бременността е рискова, надали.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия