Целулит

  • 1 326
  • 18
Все повече жени се оплакват от целулита!Той е натрупване на отпадъчни прордукти ,вода и мазнини в подкожният клетъчен слой.С разрастването си той притиска кръвоносните и лимфни съдове.Козметиката не може да се пребори ефикасно с него,а лекарите ни препращат към нея...на мен ми отговорат,нали от него няма да умреш...но така ли е в действетилност!!!Добре,че успях да се оправя сама,бих искала да чуя и други мнение по въпроса.Ще отговоря на всички slancheva_jena@abv.bg
Виж целия пост
# 1
Все повече жени се оплакват от целулита!Той е натрупване на отпадъчни прордукти ,вода и мазнини в подкожният клетъчен слой.С разрастването си той притиска кръвоносните и лимфни съдове.Козметиката не може да се пребори ефикасно с него,а лекарите ни препращат към нея...на мен ми отговорат,нали от него няма да умреш...но така ли е в действетилност!!!Добре,че успях да се оправя сама,бих искала да чуя и други мнение по въпроса.Ще отговоря на всички slancheva_jena@abv.bg
нищо не разбрах, тъпа ли съм?!
Виж целия пост
# 2
Незнам да ли се умира от него ,но знам  че е грозна гледка.Правими впечатление че все повече млади момичета имат този проблем. newsm78Даже и да си слаб пак не си застрахован.Аз съм на 35 г.и тежа 53 кг.и по време на  втората бременност се сдобих с него.Вече шест месеца печеля битки но не и войната Sick
Виж целия пост
# 3
Мария, сподели как си се справила сама! Wink
Виж целия пост
# 4
Аз още не съм чувала някой да се е оттървал на 100% от целулита ама давайте споделяйте че и аз съм зле Embarassed
Виж целия пост
# 5
Аааааааааааааааааааа не е истина просто! Тази СЛЪНЧЕВА ЖЕНА обиколи всички възможни форуми - то не беше в АБВ-то, то не беше в ДИР-а. Хайде стига вече!
Честно казано много сектантско ми изглежда това поведение - "Ще ви кажа, ама тайно, на мейл-а!"
И на всякъде сме регистрирани и с по едно съобщение!
Виж целия пост
# 6
Аааааааааааааааааааа не е истина просто! Тази СЛЪНЧЕВА ЖЕНА обиколи всички възможни форуми - то не беше в АБВ-то, то не беше в ДИР-а. Хайде стига вече!
Честно казано много сектантско ми изглежда това поведение - "Ще ви кажа, ама тайно, на мейл-а!"
И на всякъде сме регистрирани и с по едно съобщение!
Сериозно ли говориш? Аз сутринта й пуснах на мейла, но още нищо не е отговорила  Sad
Виж целия пост
# 7
Ми може да се опитва да продаде нещо - често се случва. "Как свалих 40 кг. за два месеца, лекарите не ми даваха шансове за отслабване, казваха, че цял живот ще си стоя такава дебела и гладна, ... ще ви кажа на личен мейл..."
и накрая - хербалайф, примерно.
Виж целия пост
# 8
Аааааааааааааааааааа не е истина просто! Тази СЛЪНЧЕВА ЖЕНА обиколи всички възможни форуми - то не беше в АБВ-то, то не беше в ДИР-а. Хайде стига вече!
Честно казано много сектантско ми изглежда това поведение - "Ще ви кажа, ама тайно, на мейл-а!"
И на всякъде сме регистрирани и с по едно съобщение!
Сериозно ли говориш? Аз сутринта й пуснах на мейла, но още нищо не е отговорила Sad

Съвсем сериозно! Даже досега търсих да ви дам линкове да погледнете, обаче модераторите са ги изтрили.
Виж целия пост
# 9
Аааааааааааааааааааа не е истина просто! Тази СЛЪНЧЕВА ЖЕНА обиколи всички възможни форуми - то не беше в АБВ-то, то не беше в ДИР-а. Хайде стига вече!
Честно казано много сектантско ми изглежда това поведение - "Ще ви кажа, ама тайно, на мейл-а!"
И на всякъде сме регистрирани и с по едно съобщение!
Сериозно ли говориш? Аз сутринта й пуснах на мейла, но още нищо не е отговорила Sad

Съвсем сериозно! Даже досега търсих да ви дам линкове да погледнете, обаче модераторите са ги изтрили.

Пишете, че нямате работа. А тя кой знае къде се опикава от смях. Май някой иска да привлече вниманието към себе си...
Виж целия пост
# 10
Не, Цепеляшке, бизнес някакъв е това, не е майтап.
Нещо като Хербалайф, и разни други там чудудейни живи води и незнам си какво.
Даже в другите форуми беше компетентна жената освен за целулита, и за косопад, акне и всякакви други мъки!
И всеки път пишете ми на мейла. Навсякъде я резнаха с идеята че прави реклама на бизнеса си. Като е доволна от нещо да казва и толкова. Аман от глупусти вече!
А освен СЛЪНЧЕВА ЖЕНА се появяваше и още един анонимен пак от тоя тип, само че неговия мейл беше iskash_mojesh или някаква подобна глупутевица. И той така целулит, акне, бръчки, косопад и всичко друго неизброено.

А на мен сериозно ми приличат на секта някаква! Толкова си вярват, че чак ме изумяват  newsm78
Виж целия пост
# 11
А ако е така какво печели от един мой майл, на който даже не иска да отговори?
Малко не ми е ясен бизнеса в такъв случай newsm78
Виж целия пост
# 12
Ще ти отговори сигурно няма начин, иначе как ще популяризира "идеята". Чакай пък и ти, каква си нетърпелива, уикенд е, на хората им трябва почивчица!
Ти знаеш ли колко е трудно да се намират форуми, в които още не си се изложил, и не са разбрали хората за какво става въпрос.
Виж целия пост
# 13
...пък и колко е трудно да измислиш такива глупости, че чак накрая сама да си повярваш. Пък и нали трябва да се грижи за целулита на другите претендентни записали се по-рано от мен Mr. Green
Виж целия пост
# 14
Eто какво ми върна слънчевата жена -


Здравейте,
консултант съм по здраве и работя с билкови продукти 100% натурални и съвместими с всякакви лекарства.Тези продукти са разработени и препоръчани от екип от 250 учени,фитотерапевти, деитолози и лекари  от индустрия обърната изцяло към грижата за човека! Доктор Мей който е две години подред доктор № 1 на САЩ е част от лекарския борд на компанията към която работя.Тя си има собствени плантации в екологичо-чисти райони като Тибет, Манджурия и долината на Амазонка. Те се произвеждат в лабораториите УКЛА на калифорнийския университет при тристепенен контрол. Имаме много решени проблеми като вашия. Тези продукти дават резултати и то много добри. Ние работим с индивидуални програми и схеми.Най-добрият начин е да се срещнем лично ,но може и по интернет. Консултациите са безплатни.
Поздрави

Въпрос:Тя сама вярва ли си на тези глупости?

 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия