Лепенките TI JI

  • 850
  • 12
Някой ползвал ли ги е и има ли ефект от тях ?
http://www.topshop.bg/tshop.asp?ac=IZD&ID=170
Виж целия пост
# 1
Аз не съм и не ми се струват много ефикасни
Виж целия пост
# 2
Аз правя асоциация с лепенки за никотина който подтискат никотиновия глад.
Тези явно подтискат глада за храна Simple Smile Интересно ми е дали действат за това попитах дали някой ги е ползвал и ако има мнение да каже  Flutter
Виж целия пост
# 3
На рекламата казват ядеш и слабееш newsm78,малко ме съмнява да има ефект.
Виж целия пост
# 4
Абе стига вервахте на такива щуротий бе хора,ейййй Mr. Green
Глупости на търкалета yes
Виж целия пост
# 5
Питаме питаме не вярваме за това питаме  Thinking
Виж целия пост
# 6
ами то май никой не вярва  newsm78
Виж целия пост
# 7
Ами защо пък да не действат? Според мен трябва да споделя мнение някой, който ги е ползвал! Все си мисля, че подобни лепенки биха могли да имат някакъв положителен ефект. Ето например контрацептивните лепенки действат със същия успех, както и хапчетата, значи влияят върху хормоните. Защо да не могат да окажат влияние и върху топенето на мазнини?! Не е нужно всичко да отричаме от раз Whistling И все пак няма ли някой, който ги е ползвал?!?
Виж целия пост
# 8
Ами защо пък да не действат? Според мен трябва да споделя мнение някой, който ги е ползвал! Все си мисля, че подобни лепенки биха могли да имат някакъв положителен ефект. Ето например контрацептивните лепенки действат със същия успех, както и хапчетата, значи влияят върху хормоните. Защо да не могат да окажат влияние и върху топенето на мазнини?! Не е нужно всичко да отричаме от раз Whistling И все пак няма ли някой, който ги е ползвал?!?
Абе, ако имаше ефикасно лекарство или квото и да е за отслабване - нямаше да има дебели хора. Който иска да вярва. Аз вярвам само във фитнес залата Peace
Виж целия пост
# 9
Ами защо пък да не действат? Според мен трябва да споделя мнение някой, който ги е ползвал! Все си мисля, че подобни лепенки биха могли да имат някакъв положителен ефект. Ето например контрацептивните лепенки действат със същия успех, както и хапчетата, значи влияят върху хормоните. Защо да не могат да окажат влияние и върху топенето на мазнини?! Не е нужно всичко да отричаме от раз Whistling И все пак няма ли някой, който ги е ползвал?!?
Абе, ако имаше ефикасно лекарство или квото и да е за отслабване - нямаше да има дебели хора. Който иска да вярва. Аз вярвам само във фитнес залата Peace
напълно те подкрепям!
Виж целия пост
# 10
Аз ги ползвах, преди да забременея с второто.
Ефект - 0. Грам не свалих. #2gunfire #Cussing out
Само зарибяват хората.
Както каза Мимис - глупости на таркалета.
Виж целия пост
# 11
Аз ги ползвах, преди да забременея с второто.
Ефект - 0. Грам не свалих. #2gunfire #Cussing out
Само зарибяват хората.
Както каза Мимис - глупости на таркалета.

Така си и помислих само като ги видях, то ако ставаше номера само с лепенки - всички щяхме да сме като от калъп извадени  Crossing Arms
Виж целия пост
# 12
моя позната си беше взимала,но ефект нямаше никакъв.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия