Xenical

  • 3 077
  • 8
Извинявам се,ако преди това е имало такава тема.
Искам да попитам пил ли го е някой,какъв е бил резултата и каква му е горе-долу цената ?  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1
Това какво е? Хапчета за отслабване или?
Виж целия пост
# 2
До колкото знам са към 50 кинта, чувала съм добри отзиви за тях, но не бих пробвала
Виж целия пост
# 3
До колкото знам са към 50 кинта, чувала съм добри отзиви за тях, но не бих пробвала
Над 100 лева са.
Виж целия пост
# 4
В опаковката са 42 броя и цената им е около 80 лв., зависи от аптеката.
Виж целия пост
# 5
Аз щях да си купувам миналата година и питах специално в една аптека - 51 лв бяха. Може и да са ги увеличили Tired
Виж целия пост
# 6
В опаковката са 42 броя и цената им е около 80 лв., зависи от аптеката.
Да,де,аз сбърках EmbarassedМиналата година на Коледа си ги купих ,за да мога да си ям като хората и си спомням,че аптекарката ми ги даде със отстъпка за седемдесет и няколко лева.Но аз взех две опаковки и затова ми е останало в ума ,че е над 100 лева.
Виж целия пост
# 7
Аз си ги купувам от една аптека в Дианабад,  намира се в поликлиниката срещу басейн Диана, на Никола Габровски.Там цената им е 79.лв и някакви ст. и правят отстъпка от 10% при всяка покупка. Така ми излизат около 70 лв. и е най-ниската цена, която съм намирала .
Виж целия пост
# 8
за ксеникал четох в един друг форум,но отзивите не бяха добри.ето един съвет(не е от мен)за желаещите да пият ксеникал:по-добре е да намалиш мазнините в храната. ксеникал намалява резорбцията на мазнините в стомашно-чревния тракт с около 30 %. освен това и в препоръките за употреба на медикамента се препоръчват умерен режим на хранене и двигателна активност, така че ти това можеш сама да го направиш. понамали мазнините и направи режим с двигателна активност и регулирай храненето и резултатите ще дойдат и без ксеникал.
напоследък говорихме с колеги, че се наблюдава един много интересен феномен при хора, приемащи ксеникал - така се преуспокояват от това, че чрез ксеникал изхвърлят мазнини, че поемат много, ама много повече с храната си и после, ако и за малко спрат ксеникала качването на килограми е стремглаво.

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия