Някой ходил ли е на водна аеробика?

  • 673
  • 6
В нашия квартал откриха фитнес център, който предлага водна аеробика и мисля да се запиша. Чувала съм, че помага за стягането на фигурата, но дали е така не зная.
Споделете дали някоя от вас е пробвала и дали си заслужава Heart Eyes
Виж целия пост
# 1
аз не съм ходила,но виж какво четох за бодната аеробика:Водната аеробика е забавен начин да влезеш и да си останеш във форма. Обединява ефекта от фитнеса, джогинг обиколките в парка и правенето на дължини в басейна. Натоварва мускулите, но щади ставите и най-големия мускул - сърцето. Докато подскачаш в басейна, водата влиза в ролята на личния ти масажист и обработва приятно тялото. Корените на този спорт са в Северна Америка, където преди стотина години свободомислещи дами с благонравни бански костюми и отрупани с розички гумени шапки откриват удоволствието от гимнастиката във вода.

Виж целия пост
# 2
Дани,
в кой квартал са открили водна аеробика? И на мен ми се ходи, ама сигурно ще си остана само с намеренията... най-много на обикновен басейн да ида...
Виж целия пост
# 3
Аз живея в Княжево и тук в квартала откриха такъв фитнес. Една моя приятелка ходеше в х-л Амбасадор на водна аеробика, другаде не зная къде има.
qeq, благодаря за изчерпателната информация Hug
От другата седмица се записвам и ще докрадвам.
Виж целия пост
# 4
аз знам, че има и на басейна Спартак....
Виж целия пост
# 5
Има и в Мусагеница
Виж целия пост
# 6
Верно ли, бе? Thinking
Мамице, я се включи и кажи две думи по въпроса. Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия