Откога захранихте с месо?

  • 706
  • 10
Много ми е интересно откога захранихте с месо и какво?
Виж целия пост
# 1
Ами аз доста късно дадох, бая след 9-тия месец, може би през 10-тия - пуешко. После съм давала заек и пиле (домашно) - не следвам някаква определена последователност и таблици, а просто преценявам кое от това, което готвя, е подходящо за нея и давам така. Един вид педагогическо захранване Wink
Виж целия пост
# 2
Дааа, аз си мисля, че трябва да и дам, ама някакси все ми се струва рано още. Това че готвиш и което ти се струва подходящо й даваш ми се струва много уместно. Може би и аз така ще направя.
Виж целия пост
# 3
Аз дадох на 7 навършени - 2 дни пробвах с домашно ярешко, но не го хареса и после преминах на пуешкото на Хип - обожава го. Преди това бях давала оризова каша, няколко вида плод - ябълка, круша, банан, тиква, а от зеленчуците картоф и морков.
Виж целия пост
# 4
на 7 месеца и дадох пилешко. скоро дадох и пуешко,но готово пюре.
Виж целия пост
# 5
На 13 мес. - заек  Simple Smile
Виж целия пост
# 6
7 навършени, значи 8я месец - или преди седмица. Започнах с пуешкото на Хип, но вече сме на заек от 2 дена - от онези в Била.
Виж целия пост
# 7
Аз пък захраних на 5 и половина месеца. Първо пилешко и пуешко, после телешко. Редувам през ден със зеленчукови пюрета. Купувам готовите на " Ганчев". Свинско е яла само веднъж. Заешкото предстои Simple Smile
Виж целия пост
# 8
Аз вече дадох заешко от Хип-ските.
Виж целия пост
# 9
А защо има такава драстична разлика в захранването? Едни започват с месо от 5-7 месец а други чак след годинката? Много ми е странно newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 10
Ами защото няма правила - можеш да го включиш и сред първите храни на детето, а може и изобщо да не го включваш, ако си вегетарианка примерно и този начин на хранене е възприет в семейството.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия