един медицински въпрос

  • 1 176
  • 9
имахме такъв проблем снощи Sad....отдолу на брадичката Алекс има hеmagloim ( не zнам как е българското име и дали така се пише правилно, нещо като малка торбичка, която се пълни с кръв )....та отивам да го къпя снощи и това чудо  се пуква...случката се случва около 19.30....не го боли мъникът, но до 21.00 не мога да спра кръвта и хукваме с татито до болницата....видя ни един млад доктор, но в това време докараха катастрофа в спешното и чакаме до 23.00 да ни видят отново....към 22.30 кръвта спря, но само zащото Алекс zаспа и спря да шава....та идва накрая симпатичният доктор и го zалепи въпросното нещо с лепило....и ни пратиха другата седмица в Цюрих в детската болница.....обаче от там ни каzаха да чакаме 4 седмици  Sad Rolling Eyes   
моля, дайте съвет как да я спра таzи кръв, ако шурне наново, не мога да ходя всеки път до болницата.....  Sad
 
Виж целия пост
# 1
Amei, да не е хематом, ако е това знам топли компреси от арника се слагат.
Чакай да се появят и лекарките да ти кажат какво да правиш, няма да се плашиш. Аз пък се надявам след това третиране да мине и да не ти се налага да ходиш по лекари  Heart Eyes
Виж целия пост
# 2
Не съм 4вала такова нещо мили4ка Sad,целувки на малкия бонбон и да нямате проблеми ве4е  bouquet
Виж целия пост
# 3
мисля, 4е в болницата трябва да попита6 (или може би в аптеката 6те ти дадат без рецепта) едни прах4ета, които са кръвоспира6ти, подсу6ават и са антибактериални. (не мога да се сетя за името им  newsm78, в бг ги има, слагат се напр. на прокървили пъп4ета при бебоците...) Има еквивалентни и пластири...Това е за което се се6там "от първа необходимост", но в момента практикува6тите доктори 6те те посъветват о6те по добре  Hug

НА бебо сигурно са му изследвали и показателите за кръвосъсирване, понякога са по лабилни в ранна възраст (до 6я месеца, а и мъни4ко по късно), и постепенно се стабилизират. Има и ле4ение, но първо трябва да се уто4ни при4ината. Да не говоря "наизуст".

хубаво, 4е 6те отидете и на консултация, па макар и по късно. сигурно си знае6, 4е е важно да се уто4ни вродено ли е (и на мен ми се струва, 4е говори6 за хемангиом  Embarassed), операбилно ли е и т.н.
Спокойно  Hug &те му мине като на бебе  Hug
Виж целия пост
# 4
то4но zа хемангион говоря ....пак се раzрани и потече... Cry Cry Cry
Виж целия пост
# 5
маmo B, ние бяхме в болницата вчера цяла вечер...докторът го zалепи, но проблемът е, че можем да отидем в специалиzираната болница чак след три, четири  седмици......а днес отново прокърви Sad....с какво да я спирам таzи кръв е въпросът, докато отидем да го махнат.....
Виж целия пост
# 6
мисля, 4е в болницата трябва да попита6 (или може би в аптеката 6те ти дадат без рецепта) едни прах4ета, които са кръвоспира6ти, подсу6ават и са антибактериални. (не мога да се сетя за името им  newsm78, в бг ги има, слагат се напр. на прокървили пъп4ета при бебоците...) Има еквивалентни и пластири...

Мисля, че тези прахчета се наричат "ТОПОЦИН". Дано да ги има при вас, amei. Praynig
А, иначе, сега пуснах търсачката за подобен на вашия проблем, но нищо не намирам, за съжаление. Sad
Виж целия пост
# 7
Ава дано ве4е да сте добре .. 4есно казано незнам какво е това което описваш и незнам дали това което ще ти предложа е добро или дали изобщо може да се направи на бебе - да го промиеш с кислородна вода - ама боли и щипе - ина4е съсирва - но пак казвам 4е за бебе .. а ако се обади6 в спешното и да ги попиташ просто ..така не става ли?
Виж целия пост
# 8
Мили4ка, сега видях, извинявай за късната реакция Embarassed
Пи6а ти на ли4ни
Виж целия пост
# 9
Ани, обадихме се в спешното, но от там каzаха, че нищо не могат да направят Rolling Eyes...трябвало да се премахне с лаzар, а zа това трябва да чакаме, докато отидем в спец.болница.....сложих му една водна лепенка и малко поспря....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия