Колан за след раждане?????

  • 1 097
  • 7
Момичета кажете за тези колани за след раждане дали помагат???
аз съм от Варна и се чудя къде  мога да си закупя такава принадлежност след като родя.Помогнете моля Praynig
Има ли ефект от тях???Прибира ли се Стомахът???
Виж целия пост
# 1
Стомахът ли? Shocked Crazy
Сигурно имаш предвид коремната стена.
Относно колана мненията са противоречиви- някои казват, че вършел работа, други твърдят, че мускулатурата залинява и ги отричат.
Аз не съм ползвала, моят корем  се прибра още в болницата.
Според мен относно прибирането на корема всичко е индивидуално и си е до структура.
Аз бих предпочела коремните преси пред колана. Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Няма смисъл от колан. Мускулатурата се стяга от спорт, а ако си натрупала сланинки, колан не може да ги стегне... а пак спорт и диета.
Но не бързай с коремни преси, нека минат поне 3 мес. от раждането (нормално) а за секцио е повече, не знам колко.
Важно упражнение е след раждането да стагаш мускулите на малкия таз,  това е стягането, като когато ти се пишка и стискаш, или ако се опитваш да задържиш предмет между бедрата. Това предпазва от свличане на коремни органи.
Виж целия пост
# 3
С бати корема се прибра още в болницата,но с малчо бях секцио а и бях наддала повечко.На 3ден след операцията поисках да ми донесат колан-гащи/купили са ги от магазини за дамско белйо/направо се родих,придържаха ми корема и ми бе по-лесно да ходя.Веднага си взех още едни/е малко бе трудно обуването,впредвид ситуациата/ Crazy
Носих ги около 3-4мес и после до към 6мес коремчето изчезна напълно.
Наистина си е въпрос и на ген,мускулатура,упражнения но смятам че от коланът също има полза
Виж целия пост
# 4
Убедена съм, че ласточния колан Не Може да прибере едно ШКембе. Може да се ползва единствено първите дни, като излизаш от естетична гледна точка.
Аз бих предпочела коремните преси пред колана. Simple Smile
И аз мисля, че коремни преси му е майката Mr. Green
Виж целия пост
# 5
С бати корема се прибра още в болницата,но с малчо бях секцио а и бях наддала повечко.На 3ден след операцията поисках да ми донесат колан-гащи/купили са ги от магазини за дамско белйо/направо се родих,придържаха ми корема и ми бе по-лесно да ходя.Веднага си взех още едни/е малко бе трудно обуването,впредвид ситуациата/ Crazy
Носих ги около 3-4мес и после до към 6мес коремчето изчезна напълно.
Наистина си е въпрос и на ген,мускулатура,упражнения но смятам че от коланът също има полза
За секцио е различно, раната дърпа иколана предпазва от това дърпане. Но не и за връщане на фигурата с талия 65 см...
Виж целия пост
# 6
кейтина-от къде си взе  тез гащи и на каква цена са.????И аз мисля да пробвам с тез гащи-дано все пак да си намеря .мерси за отговорите.А относно коремните преси ще трябва да ги правя 5год докато има ефект,а с малко бебе ще ми е само до коремни преси Mr. Green
Виж целия пост
# 7
Най - бързо и лесно - можеш да си ги поръчаш от ДаНет - рекламата им върви нон стоп / виж горе в новини/
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия