грип/простуда - какво да пия???

  • 6 947
  • 14
здравейте,

от сутринта кихам и ми тече носа. преди месец карах много тежък грип(с антибиотик) и сега ме е страх да не стане зле. какво мога да пия? фервекс позволен ли е? а нещо друго?
Виж целия пост
# 1
Есберитокс.Но трябва да го пиеш още при първите симптоми на настинка.Аз се лекувах с него и с Ефералган.
Виж целия пост
# 2
значи ефералган за бременни става? просто не бях сигурна какво може...
Виж целия пост
# 3
Можеш да пиеш парацетамол при температура, при кашлица сиропа на Тайс или проспан, а при по-тежък грип и антибиотик, но предписан от док разбира се. Колкото до хремата не мога да ти кажа. Съветът ми е да отидеш на преглед и предвид състоянието ти, да ти дадат нещо подходящо.
Успех и бързо оправяне   bouquet
Виж целия пост
# 4
Фервекс също може!Аз няколко пъти го пих като бременна.
Скорошно оздравяване!  bouquet
Виж целия пост
# 5
Здравейте smile3522
Аз в момента съм болна от грип. Имах силен гърлобол, температура, хрема, кашлица и бях останала без глас. Вече се чувствам много по-добре yes Медът и чаят много ми помагат, но не са достатъчни. Затова приемам "Осцилококцинум" - два дена по три дози през шест часа, след което шест дни по една доза, "Ефизол", "Суправит Са+С", сироп за кашлица "Тусипрес", мехлем за хрема "Ринолекс", а когато имах температура - "Парацетамол". За кашлицата много ми помага чаят от мащерка, а за гърлобола гаргарата с отвара от лайка през 30 мин. прави чудеса newsm10
Виж целия пост
# 6

 Аз бих ти препоръчала Осцилококцимум newsm10
Виж целия пост
# 7

 Аз бих ти препоръчала Осцилококцимум newsm10
Аз също. Той е хомеопатично средство и със сигурност в листовката му няма противопоказания... наскоро и аз го пих... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 8

 Аз бих ти препоръчала Осцилококцимум newsm10
И много лимони с много мед и чай от шипка .Бързо оздравяване .
Виж целия пост
# 9
Здравейте smile3522
Аз в момента съм болна от грип. Имах силен гърлобол, температура, хрема, кашлица и бях останала без глас. Вече се чувствам много по-добре yes Медът и чаят много ми помагат, но не са достатъчни. Затова приемам "Осцилококцинум" - два дена по три дози през шест часа, след което шест дни по една доза, "Ефизол", "Суправит Са+С", сироп за кашлица "Тусипрес", мехлем за хрема "Ринолекс", а когато имах температура - "Парацетамол". За кашлицата много ми помага чаят от мащерка, а за гърлобола гаргарата с отвара от лайка през 30 мин. прави чудеса newsm10

Напълно подкрепям. Миналата зима, докато бях бременна изкарах два пъти много тежък грип и се лекувах по същият начин. Това е то! Ще ти помогне и е напълно безвредно!!! Успех и бързо оздравяване!!!!!
Виж целия пост
# 10
Фервекс и парацетамол можеш да пиеш спокойно,също и витамин C.За кашлицата аз пиех чай от мащерка и липа.Ефералган.Мед със сода за сливиците ако имаш проблеми става.
Виж целия пост
# 11
И освен чая с мноого мед и лимон, се завиваш яко, потиш се и оздравяваш....за носа- физиологичен разтвор, на гърлото компрес от маслини...и много течности, за да не вдигаш температура- наливай се.......
Виж целия пост
# 12
Момичета, не се шегувайте с такива неща - винаги се консултираите с лекарите си!

Ние не сме медицински лица, нашето мнение не е компетентно!
Виж целия пост
# 13
Za hremeta spokoino  moje da se polzvat  kapki STERIMOR-tova e
homeopati4no lekarstvo i ima mnogo dobar efekt. Barzo ozdraviavane ;-
Виж целия пост
# 14
Аз взимах "Оscilococcium"-хомеопатични дражета.За кащлица-сироп"Stadal".A против хрема ти препоръчвам да направиш следното:настържи 1/2 глава лук, прецеди сока.С него напои 2 памучни тампона и си ги постави в носа.Знам, че не звучи приятно, но повярвай ми, ще има ефект!!Успех и скорошно оздравяване!!  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия