Има ли мами кърмили или кърмещи над 2години?

  • 1 580
  • 41
Аз кърмя вече 3г7м, е то вече е само вечер и понякога през нощта, като е болна.
Виж целия пост
# 1
Ако е над 2 - аз Simple Smile Мая на 2г 4м. Откакто тръгна на ясла, суче сутрин и следобед, като се приберем, вечер и нощем. През уикендите по-начесто, защото ме вижда и се сеща.
Виж целия пост
# 2
Извинявам се за ОФФ-а, нооо
Биз, това на аватара ти си ти как кърмиш детенцето и си булка, нали Grinning Прекрасно е Heart Eyes
Ей затова смятам отдавна да предложа да направим едно ревю на дрехи за кърмачки. Ще ги измислим и ушием, а "гвоздеят" ще бъде булчинска рокля за кърмачки. Мислех да говоря тук с мамите да подготвим ревюто за седмицата на кърменето. Смятам, че до август ще можем да се организираме и този път наистина да спретнем медийно събитие Wink
Виж целия пост
# 3
Асинка,страхотна идея Grinning Само дето май повечето не можем да шием...аз поне не мога Sad
Виж целия пост
# 4
 hahahaБулчинска рокля за кърмачки hahaha
Хора, съвсем ви се разхлопа дъската hahaha
Виж целия пост
# 5
Роклята беше под наем, не е моя, но беше с доста голямо деколте Laughing, та стана лесно. Wink
Виж целия пост
# 6
След един месец и аз ще вляза във вашите редици Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Аз кърмих 3 години  bowuu
Виж целия пост
# 8
Аз кърмя вече 3г7м, е то вече е само вечер и понякога през нощта, като е болна.
Божееее,на толкова моя син вече маструбираше.
Виж целия пост
# 9
Аз кърмя вече 3г7м, е то вече е само вечер и понякога през нощта, като е болна.
Божееее,на толкова моя син вече маструбираше.

 #Crazy
Виж целия пост
# 10
2 г. 9 м.  bowuu  Mr. Green
Виж целия пост
# 11
С риск да прозвочи грубо,но ми се повдига само като чета и си представям.Всеки има разбирания и никого не критикувам . Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Виж целия пост
# 12
С риск да прозвочи грубо,но ми се повдига само като чета и си представям.Всеки има разбирания и никого не критикувам . Simple Smile Simple Smile Simple Smile
След като сама преценяш изказването си като грубо, защо не си спести коментарите. Все пак тук е специализиран форум и целта му е взаимопомощ и подкрепа, а не раздаване на оценки. Искрено се надявам да прецениш казаното от теб отново и евентуално да редактираш написаното.
Виж целия пост
# 13
...но ми се повдига само като чета и си представям.

Щом като имаш подобни оплаквания се обърни към личния си лекар. И за да не се повторят симптомите просто спри да четеш и да си предснавяш неща, които не те касаят.
Виж целия пост
# 14
Аз кърмя вече 3г7м, е то вече е само вечер и понякога през нощта, като е болна.
Божееее,на толкова моя син вече маструбираше.

Ама това сериозно ли #Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия