Кога захранихте децата си

  • 1 165
  • 22
Мили майчета, искам да ви питам кога вие захранихте своите бебчета.
Аз още немога да реша - има доста крайни мнения. Четох мноооого за ранното и късното захранване и вече незнам, кое е правилно за бебо. Педиатърката ми казва, че досега е трябвало да започна с плодовите пюрета.
Ще ви бъда благодарна ако споделите вашия опит кога и с какво захранихте бебчетата си  Heart Eyes
Виж целия пост
# 1
По съвет на педито захраних на 4 месеца, ако тогава имах Интернет щях да захраня на 6 м. Wink
Виж целия пост
# 2
По съвет на педито захраних на 4 месеца, ако тогава имах Интернет щях да захраня на 6 м. Wink
И аз така
Виж целия пост
# 3
И ако ние ти кажем, какво ще се промени  newsm78 newsm78
Не познаваш никой от нас, чела си и въпреки това искаш някой да напише кога е захранил, за да вземеш решение. Някой ден сигурно ще разбера смисъла.
За протокола-на 5 месеца.
Виж целия пост
# 4
И аз на 5м, но за второто ще изчакам поне до 6-7 !
Виж целия пост
# 5
На 6 по съвет на педиатъра ни в Израел
Виж целия пост
# 6
Първото на два месеца, второто на 5м. и 10 дни.
За съжаление за първото преди 6 години нямаше кой да ми каже да не бързам толкова много.
Виж целия пост
# 7
На 2 месеца й дадох плодово пюре, на 3 - каша "Слънчо", на 4 - зеленчуково пюре, а на 5,5 месеца я записах на млечна кухня.
Така преценихме, защото тя си беше на изкуствено хранене още като се роди. До сега не сме имали никакви проблеми. Надявам се и за в бъдеще да е така Praynig
Виж целия пост
# 8
И двете на  3м. с плодово пюре.Каката вече е на 8г. и нямаме проблеми , а малкия е на  3м2.
Виж целия пост
# 9
По съвет на педито захраних на 4 месеца, ако тогава имах Интернет щях да захраня на 6 м. Wink
Малко ОФФ,
ще ме извините, обаче, Никол, направо си светкавична, душата Laughing
И сега, ако наистина ми кажеш, че САМО за 10 месеца си написала 6852 мнения, евала ти казвам Hug Wink
Виж целия пост
# 10
Захраних на 6 месеца и малко. Само за информация - незахранена, на 6 месеца, хемоглобинът й беше 126.
Виж целия пост
# 11
Флора на 5 м. с оризова каша, а каката на 2 м. с плодово пюре.
Виж целия пост
# 12
Захраних при навършени 4 месеца, с плодово пюре.
Виж целия пост
# 13
На 4 месеца с картифено пюре, но прояде чак на 6. Още не мога да кажа, че си хапва както трябва
Виж целия пост
# 14
На 3 месеца - с плодово пюре, на 4 -зелен4уково, на 5 месно, от вчера е на кухня.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия