Отивам сиии

  • 3 161
  • 33
Та зна4и в 4етвьртьк е големият ден Whistling.Моя милост малка милост бебе Алекс и мама на моя милост Mr. Green си хваЩаме куфар4етата и да се пази Бьлгарияяяя.Ох.....от 4 години не сьм си ходила Rolling Eyes,направо ми треперят ......ами вси4ко ми трепери ,пьк и на самолет не сьм се ка4вала до сега hahaha."Ей го на",детето с около 21 години по малко от мен  и то по рано от мен (на години) ,Ще се ка4и Thinking Laughing.
Нямате си представа колко багаж имаме ooooh!.Добре ,4е майка ми е с нас ,4е може и да има шанс да го "прекараме" някакси Mr. Green.
4удя се след толкова много време ,колко ли са се променили "приятелите" ми......ами истината ,е 4е аз най -много искам да си видя баба,поне зная ,4е тя не се е променила Heart Eyes.
НАПРЕЕЕЕЕЕЕЕЕДДДДДД
Виж целия пост
# 1
е, настъпи 4асът. Лек полет Ви желая, не препивай с бяло вино в самолета. Да си изкараш супер, да се видиш със вси4ки, да си купонясаш и после на от4ет при нас  Flutter и не прекалявай със снимките, 4е нямат гледане после ooooh!  Mr. Green
Лека и безаварийна Краси.  Peace   bouquet  Hug  Heart Eyes
Виж целия пост
# 2
Много се радвам zа теб, и представям си колко нервна, 4 години не са малко време.

Желая ти много леко пътуване, zа полета не се притеснявай, не е страШно  Wink и да си иzкараШ много хубаво в БГ, наслади се на всеки миг  Wink
Виж целия пост
# 3
Весело изкарване. За мен денят ще е 7ми януари newsm68. Тогава ще са почти 2 години откакто не съм си била в Б-я. Hug
Виж целия пост
# 4
Лек полет Вал и прекрасни мигове в Б-я. Кога се изтъркули времето.
Месец и кусур ли се явяваше да стоиш Grinning
Виж целия пост
# 5
Лек полет ,Вал и страхотни преживявания ти пожелавам! Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 6
Приятен първи полет и на двамца ви....да си прекараш готино и искаме само положителни емоции и случки  newsm10

Непременно да документираш  photo Краси Hug
Виж целия пост
# 7
Благодаря ви моми4ета Hug.Ще стоя около месец,даже и малко по малко Confused.
Празниците ,Ще си ги караме с бебко тук Confused,но пьк за това имаме по4ти месец да превземем Бьлгария newsm44
Виж целия пост
# 8
ВАЛ,толкова много време не си си ходила....лек полет,и да си изкараш добре в Бг  bouquet
Виж целия пост
# 9
Прекрасно да си изкара6, мила Вал Hug  bouquet

И като се върне6, 6те има карти4ка от мен  Hug (днес я изпратих, та може и преди да замине6.. newsm78)
Да я покорите България, и тя вас  Hug Hug
И до скоро, пак тук   bouquet
Виж целия пост
# 10
Лек полет и весело и пълноценно изкарване в България! Heart EyesКато се върнеш,надявам се да те чака една картичка от Бахрейн. Wink
Виж целия пост
# 11
Е Щом ,Ще има карти4ки в поЩата зна4и с кеф ,Ще се вьрна Mr. Green.Вие праЩайте ,не се притеснявайте Laughing Joy Joy,клУ4а от поЩата  е в мен Laughing.
Виж целия пост
# 12
Лек път, Val, и весело изкарване в Бъгария  bouquet!
Виж целия пост
# 13
Лек полет и весело изкарване в родината   bouquet
И да хапнеш една баничка с боза и заради мене  Wink
Виж целия пост
# 14
Лек полет Val,
Щастливка!
Пийни и от мен едно на българска почва!

Силвия
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия