Температура на водата при къпане на бебе

  • 25 220
  • 18
кажете ми каква е температурата на водата при капане Thinking
Виж целия пост
# 1
37 градуса Peace
Виж целия пост
# 2
Навсякъде пише и казват 37. Да, ама от бебче си зависи. Жанета отначло я къпехме стриктно с 37, но тя си ревеше, та се късаше. Вдигнах малко температурата - 38, 39 и сега се къпем с кеф!
Виж целия пост
# 3
1-2 пъти мерих вече не с ръка е проверявам иначе ми казаха в болницата 37-39
Виж целия пост
# 4
изобщо не трябва да е много топла водата, около 37 градуса. Денислав винаги е мрънкал, ако водата е по-топла - къпя го едва ли не с хладка.
Виж целия пост
# 5
Никога не сме мерили температурата. Щом не ти пари на ръцете, значи става.
Виж целия пост
# 6
Около 37 градуса.Аз я меря все още с хипопотама на Чико.
Виж целия пост
# 7
Никога не съм мерила температурата на водата. Съобразявам се на бебето да му е добре. Дъщеря ми обича по-хладка вода, докато синът ми се чувства добре, когато му е топличко.
Виж целия пост
# 8
Обикновено 37,но детето само ще си покаже.Моето диване Т под 43-44* не признава.
Виж целия пост
# 9
Казват 37 ,но аз винаги го къпа с към 44-така му харесва Simple Smile
Виж целия пост
# 10
Когато се роди първия месец къпахме на 37 градуса, после цялото лято на 36 градуса, а в момента към 38-39 градуса.
Виж целия пост
# 11
Аз също пробвах да меря температурата, но по-принцип 37-39градуса е нормално. Но за да е добре водата на бебчо, трябва да я пробваш с твоя лакът и ако на теб ти е добре значи и на него му е добре. Всъщност детето само си показва дали му е добре и ти ще разбереш каква вода обича.  newsm37 bye
Виж целия пост
# 12
38-39
Виж целия пост
# 13
Никога не съм мерила!Ако на ръката ми е добре значи и за къпане става,но гледам да не е много топла.
Виж целия пост
# 14
в началото я правехме 37-38 , но лятото под душа както дойде , в смисъл да е топличка -на ръка
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия