Ски екипчета на ТСМ?

  • 1 364
  • 6
Моля ви, кажете, някой дали си е купувал такъв екип - има детски, а и също за големи. Вчера си харесах хиляди неща в един квартален спортен магазин, но се оказа, че повечето неща са ТСМ - ски екипи, спортни екипи, обувки, бельо, шапки, ръкавици... Има голямо разнообразие, не мога да изброя всичко, а цените са доста прилични. Детския ски екип от две части излиза 90 лв. А знаете ли на друго място нещо хубаво и не безбожно скъпо /само да не е DIAMOND/?
Виж целия пост
# 1
Моя мъж миналата година си купи ски екип на ТСМ,долнище и яке и е доста доволен и тази година си купи още едно яке.За детските немога да ти дам съвет
Виж целия пост
# 2
а само гащеризон за мама колко ли струва?
къде е това магазинче?
Виж целия пост
# 3
Магазинчето се казва "Алпи" и се намира зад клиника "Малинов" - това е близо до кръстовището на "Дойран" и "Гоце Делчев", в един дълъг блок. Виж, за цени не знам, детско долнище за ски е 32 лв. - за 6-7 годинки.
Виж целия пост
# 4
Цените са доста прилични. Можеш обаче да видиш и на Илиянци защото в началото на сезона мъжа ми си купи от там страхотно ски-яке за 35 лв. А съм виждала и грейки за деца по 20-30 лв.
Виж целия пост
# 5
В София имата склад на Ейвън 7 който предлага стоките на ТСМ. В такъв склад в Хасково в неделя гледах ски екип за малчугани от 2 части мися, че бяха пълни с пух и бяха около 18 лв. - но май бяха с развалени ципчета, но не ги огледах всичките. А имаше цели гащеризони само за 8 лв.
Та вземи да видиш из форумите адрееса на  склада в София и тичай!
Виж целия пост
# 6
nadya, къде в хасково е магазина,
аз съм купувала от складовете ив софия и за дете излиза около 10 лв, лошото е че якетата ги има навсякъде и като излезеш на пистата всеки втори е с такова яке.
но за шушлековите долнища са ок - аз имам бяло и е много хубаво'
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия