Били ли сте ваксината "Превнар/Превенар"?

  • 794
  • 2
И ако да - въпроса ми основно е откъде я купихте и на каква цена? Имаше ли някакви странични реакции след поставянето и? Питах и в темата за ваксините, но там никой не ми обърна внимание, затова се престраших да пусна нова тема.
Благодаря предварително за отговорите!
Виж целия пост
# 1
И ако да - въпроса ми основно е откъде я купихте и на каква цена? Имаше ли някакви странични реакции след поставянето и? Питах и в темата за ваксините, но там никой не ми обърна внимание, затова се престраших да пусна нова тема.
Благодаря предварително за отговорите!
Лично не съм чувал да се продава в БГ, но мисля може да се поръча. Може да се купи от Италия, Гърция свободно. За останалите Европейски страни мисля е нужна рецепта. Струва 76-79 Евро тук (Гърция) ДОЗАТА. Освен температура, в редки случаи, други странични ефекти не съм отбелязал. А я използвам много, и то от вторият месец (тоест правя пълната имунизационна програма с четири дози).
Виж целия пост
# 2
Да,ние сме я слагали.При нас я изписват на рецепта,която отива за одобрение.Ако те одобрят(нас и 3 пъти я върнаха с положителен отговор),отиваш в аптеката и от 85_90 евро,платих 28евро.
Тази ваксина върви с една малка книжка вътре и много внимателно виж според възраста на детето колко ваксинации и през какъв период от време се правят.
При нас,тъй като запо4нахме на 8 месе4на възраст,ваксините бяха 3,не 4.
А за стр.еф.са описани много добре.Малката имаше проблем само при 3_та ваксинация_висока температура.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия