ИМАМЕ СИ ДЪЩЕРИЧКА...

  • 2 123
  • 33
Здравейте момичета!!!
На 19.08 в 11.30 часа се роди нашето слънчице-ЯНА,  babyuu
3 600кг.-51см.
Вчера ни изписаха от болницата,двамата с тати сме много щастливи  remybussi .
След като повечето лекари казваха,че може би ще е момченце,се роди ТЯ.
Раждането-секцио,мина добре,найстина както бях чела тук първите два дни са най-тежки.Когато обаче ме качиха на третия ден при нея,забравих всички болки и бях много щастлива!!!
След това една ужасна лекарка #Sniper  doctor ме наплаши,че сме имали някаква инфекция и може би ще се наложи да ми я вземат и да я лекуват в интензивното на системи Imp .Това беше голям шок за мен,2-3 дни не спирах да рева и може би това се е отразило и на слънчицето ми ,защото и тя беше много неспокойна и плачеше почти постоянно.Слава-богу на седмия ден,след като ни излязоха всички изследвания се оказа,че сме здрави и ни няма нищо.Изписаха ни и се прибрахме в къщи,а тя като заспа,забрави да се събуди,изпусна две хранения даже,а през ноща беше много спокойна.
Това е от мен,сега нямам много време за форума,но щом се освободя малко ще пиша пак  typeuu  55
Виж целия пост
# 1
Да ви е честита малката сладурана! Нека да ви радва с много усмивки и да е много-много палава! Grinning  Joy
Виж целия пост
# 2
Честита рожба! Да ти е здравичка малката Яна! Все така да си папка, спинка и слушка! Целувки и на теб, майче! Бързо възстановяване ти желая!
Виж целия пост
# 3
Честито ви детенце!
Да ви е здраво и да ви радва!
Виж целия пост
# 4
Честито на мама и тати! Много да ви радва и слушка малката принцеса   Sunglasses
а на малката ми адашка казвам едно "Добре дошла на белия свят"  Laughing  Sunglasses  Stuck Out Tongue
Виж целия пост
# 5
Честита, ВИ рожбичка!  Дано малката мома да е здрава, да ви слуша и много да ви радва, а мама и татко да са живи,здрави и много щастливи и  да отгледат и нейните внуци! Целувки от нас на малкото слънчице /адашка ми е/!
Виж целия пост
# 6
честита дъщеричка! Да ви е жива и здрава!
Виж целия пост
# 7
Да ви е живо и здраво бебе Янче и много да радва мама и тати  ylinfant ЧЕСТИТО
Пожелавам ти бързо въстановяване   Simple Smile
Виж целия пост
# 8
Nali e strahotno da si maika?!?!?!
Chestito, jivi, zdravi, mnogo mnogo shtastlivi!
Виж целия пост
# 9
Честито!!!
Това е една страхотна новина! Пожелавам ви много радост и умивки с малката принцеса! Да ви е жива и здрава и да ви кара всеки ден да се гордеете с нея!
Виж целия пост
# 10
Да Ви е честито малкото слънчице.
Да е здраво и много да Ви радва. Grinning
Виж целия пост
# 11
Честито сладко бебче - Яна !Да ви е жива ,здрава , весела ,щастлива и много да ви радва :мама ,тати  и цялата рода. People Angel
Виж целия пост
# 12
CHESTITO BEBCHE  Grinning
Виж целия пост
# 13
Честито! Да ви е жива и здрава и много щастлива!!!!!!!
Виж целия пост
# 14
Честито!!!
Още една малка принцеса се появи на бял свят Simple Smile
Да е жива и здрава!!!

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия