колко кила качихте по време на бременоста

  • 7 920
  • 199
колко ви останаха слад раждането, и за колко време ги свалихте?

Това всъщност е въпрос в полза на моя приятелка, която няма редовен достъп до интернет, нейният случай и резулатата са: първа бременност+ужас от всяко качено килце=трудност за мен да кажа, че всичко е нормално
Виж целия пост
# 1
Az ka4ih  to4no 13kg.O4akvah mnogo pove4e s tempovete na iadene.
Виж целия пост
# 2
Когато забременях бях 53,качих 17 кг.Влязох да раждам 70кг.Изписаха ме 60кг.В момента съм 58кг. Wink
Виж целия пост
# 3
Цитат на: Magimon
Когато забременях бях 53,качих 17 кг.Влязох да раждам 70кг.Изписаха ме 60кг.В момента съм 58кг. Wink


Лилииии и аз така, само дето преди да забременея бях 50, а сега съм още 57  newsm45
Виж целия пост
# 4
Абе бая бяха, незнам с точност колко...........само знам, че си влача едни 10 кила и не ми е много ясно кога ще ги разкарам.......
Виж целия пост
# 5
Качих 20. И аз не разбрах как стана, първите 4 месеца драйфах по цял ден, а през останалото време ми се гадеше и не съм се тъпкала и един единствен ден Stuck Out Tongue . До организъм си е, установих!
С раждането свалих 10. Още 6-7 заминаха първите 2 месеца, сега имам още малко  Grinning
Виж целия пост
# 6
Когато забременях бях 50, влязох да раждам 58-59,изписаха ме 52 в момента съм 48-49. Още едно уточнение- кърмя и ям мнооого сладко.
Виж целия пост
# 7
Цитат на: viliandar
Когато забременях бях 50, влязох да раждам 58-59,изписаха ме 52 в момента съм 48-49. Още едно уточнение- кърмя и ям мнооого сладко.


Не те е срам Crossing Arms
Виж целия пост
# 8
Забременях 50, влязох да раждам 57. След  като родих бях 49.
За две седмици станах 46 и започнах да ям за да не се стопя.
Това кърмене ме изтощава адски много.
Напоследък ям по 200 грама шоколад и се тъпча, защото иначе губя по 2 кила за седмица.
Виж целия пост
# 9
Аз качих 25 кг. Laughing  Досега съм свалила 15, и се мъча да махна останалите 10. #Milti
Виж целия пост
# 10
Magimon-все едно аз съм го писала...и аз по същия начин забременях 53,качих 17, а сега 1г.4месеца по-касно съм 58-59 килца.
Виж целия пост
# 11
Качих 19кг, 4 от които през 9-тия месец! Бях ужасена, обаче от само себе си 3 месеца след като родих отново си бях старите 55 килограма. Явно много зависи от метаболизма на организма.
Виж целия пост
# 12
Аз засега съм с 5 +, пък ще видим. До края ми остават още три месеца. По принцип съм склонна към напълняване, но като гледам изгледи за такова няма. Обаче!! Не ми се яде сладко и тестено. А това е много важно според мен. По принцип си ги обичам тези неща, но откакто забременях не ми се ядат въобще сладки неща. Сигурно и затова не напълнявам много.
Виж целия пост
# 13
Аз май сьм най-дебелата тук . Висока сьм 1.72 и тежа 64, а почнах от 59 или 60 не помня точно. Ама все си е много. В третия месец на пьрвата бременност бях 58 и 7 месеца след като родих забременях  втори пьт. (Е на сватбата бях 52). Не мога да правя никаква гимнастика поради лекарска забрана. Абе ужас някакьв Sad  Sad
Обаче май няма много да слушам лекарите и ще почна да правя някакви упражнения че е страшно положението. Срам ме е като си дойда лятото в Бьлгария как ще се шашкат всички колко сьм дебела - тук няма значение ама у нас това е най-важното(е то е добре така да не се отпуска човек и винаги да внимава).
 Sad  Sad  Sad
Виж целия пост
# 14
Качих 9 кг(2-3 през деветия месец). С раждането свалих 10 и понеже кърмих, после още няколко(1-2). Не съм се ограничавала и не съм пазила диети.
Сега втория път - вече съм почти на средата и съм качила приблизително 2кг(но има доста време още Simple Smile )
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия