Ваксина против бяс и бебеправене

  • 2 426
  • 7
Здравейте момичета,

Преди няколко дена ме ухапа улично куче и сега ми бият противобясна ваксина по схема - последната пета е на 9.12. Това означава, че два цикъла ще пропуснем със сигърност. Питах в Първа градска в противобясния център какви са последиците за организма и по-специално гинекологично - нищо не можаха да ми кажат. Питах и един познат гинеколог - и той не знаеше.
Вие сте "последната инстанция" така да се каже:) Някой да е имал подобни "положителни" емоции? Кога според вас е разумно да се подновят опитите? Не ми се иска да поемам риск в това отношение.
Виж целия пост
# 1
Ланфиър, идея си нямам как се отразява тая ваксина newsm78
Ама що 5 пъти ще ти бият? Shocked Баща ми като го ухапа му биха само веднъж Thinking

П.П. Съжалявам за гадната случка
Виж целия пост
# 2
Ами веднъж тетанус и после-противобясна ваксина, 5 пъти, по схема. Та общо 6 манипулации. Абе много гадно!
Добре че явно съм единствената във форума Simple Smile

Да предупредя всички, които имат работа в района на Лучано на Витошка, близо до входа на Южния парк: Има 3 кучета, които се движат заедно около Лучано и хапят. Ей така, мимоходом, без причина. В гръб. И деца има нахапани, и баби. Обадих на Екоравновесие - и нищо, не са ги прибрали.
Виж целия пост
# 3
Миличка, съжалаявам за случката, дано не се случва на никой друг
А за бебеправенето, според мене е хубаво да пропуснеш един цикъл след последната ваксина, за да си сигурна, е не рискуваш Wink
Успех!
Виж целия пост
# 4
В месеца, в който ти бият ваксината не трябва да правите опити.
Следващият цикъл вече може. Laughing
Виж целия пост
# 5
Аз пък съм останала с впечатлението, че лекарите рядко бият инжекции за бяс (освен ако не настояваш).
Мен лично ме хапа улично куче в Студентски град , там такива колкото щеш, обаче като отидох на доктор той ми постави само за тетанус, попита ме дали кучето е било само (когато има бяс, не се движи в глутница) и като му казах, че не, каза, тогава без противобясна.

П.С. Чувала съм, че инжекциите против бяс са доста болезнени, за което имаш искрени съболезнования от мен  Sad
Виж целия пост
# 6
Eho! Lanfear, kade se zagubi? Sachuvstvam ti za tova, koeto ti se e sluchilo...
Men bezkrajno mnogo me e strah ot kucheta, daje si nosja edin gazov pistolet - samo shum proizvejda, no s nego se chuvstvam po-spokoina, darja si rakata v chantata i ako me priblijat sam gotova da streljam - oshte ne mi se e sluchvalo, ama...
E, ako e v grab ne znam kakvo shte pravja... No poneje me e hapalo kuche imam nepreodolim strah...

Bjah ti pisala na mail-a, ama mojei  da ne e stignalo Sad Mnogo ti blagodarja za spodelenija opit, mnogo mi pomogna. Minah konizacija - utre sam na kontrolno cito-nadjavam se da e ok Simple Smile
Pishi ti kak si!!!!
na lichnija ako iskash
Виж целия пост
# 7
Jo_Jo_Bambucha, пиши на кирилица.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия