Няколко въпроса към мамите, които са се върнали рано на работа

  • 350
  • 1
Трябва да кажа кога ще се връщам на работа и ме натискат да е възможно най- скоро та искам да ви питам някои неща:
1. Кога почнахте да захранвате
2. Колко кърмения на ден имате
3. Отби ли се човечето като почнахте да храните от шеше
4. Как организирате цеденето и съхраняването на кърмата в офиса.

Мен ми се искаше преди да тръгна на работа да сме махнали поне едното кърмене и да го заместим с нещо си, но това означава да захраня на 4 месеца в най- добрия случай newsm78
Виж целия пост
# 1
Здравей! Няма проблем да работиш и кърмиш! Поне при мен се получава... Grinning
 1. Захраних на 6 мес. и една седмица. Бях работила вече над месец...
 2.Имаме 3-към 19.00-20.00/зависи кога ще се прибера Laughing/, към 23.00/къпем към 22.30, за да мога да я кърмя, т.е. да е минало време от предното кърмене/ и сутрин-между 7.30 и 9.30/пак зависи от програмата за деня/. Иначе цедя по около 300-320 мл. за 2 кърмения през деня/дава ги гледачката/.
3. Не. Изобщо няма разлика в желанието и да суче Laughing
4. Цедя в тоалетната/добре, че е хубава/ и съхранявах в хладилник, но напоследък започнах да цедя по-късно и по повече/наведнъж над 250 мл./ и изобщо не се налага. Стои ми най-много 3-4 часа, а и я слагам на прозореца/нали е студено вече/. Проблем е, че в нашия офис нямаме хладилник, а е доста неудобно да я разнасям по коридорите Laughing
 Засега се справяме перфектно.Дано и вие си направите добре режима, така, че да ви е удобно. Успех!
П.С. не захранвай толкова рано. Аз съм много доволна от късното захранване. Засега е като по вода.... Laughing пу-пу
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия