Предстои ми ICSI....ами сега !

  • 675
  • 6
Здравейте мили момичета !
 Ето ме и мен тук. Дори незнаех за съществуването на този сайт, но след дългогодишни опити за забременяване най после сме на прага на медода ИКСИ. Изчетох всичко по въпроса, но страха от непознатото ме влудява. Все пак съм на 36 години......Имали някое момиче което да е забременяло с този медот и да е около моите години....
Благодаря
Виж целия пост
# 1
http://www.zachatie.org/
Защо не видиш в този сайт....много момичета има там които се борят. Успех  bouquet
Виж целия пост
# 2
Здравей, Kalimis!
Не се притеснявай излишно, няма нищо страшно в цялата процедура. Най-страшно е после чакането на резултата. Аз имах късмета да забременея ,въпреки че не беше ИКСИ, а обикновено инвитро, но за теб това няма никакво значение. Имам предвид, че ще минеш по същия път като мен. Разликата при теб е в това, че вместо сперматозоидите сами да намерят път към яйцеклетката, това правят ембриолозите като вкарват един сперматозоид със спринцовка директно в яйцеклетката , за да се оплоди. Важното е да си спокойна. Знам че е много трудно, но ...трябва да опиташ. Аз съм на 34г , но ето че сега чакам не едно, а две сладки бебчета! newsm62
Стискам палци всичко да е наред и да имаш късмет newsm10
Виж целия пост
# 3
Точно така! Няма да се притесняваш!
Няма нищо страшно. И аз съм от отбора - ще почвам с инвитрото в края на месеца.
Само трябва да си почиваш повечко и да мислиш позитивно!
Нещата ще се наредят вярвай ми!  bouquet
Виж целия пост
# 4
А бе момичета каква е разликата между ИКСИ и ин витро??? Оф мързи ме да търся в Библиотеката, някой ако не го мързи нека ме осветли моля  Grinning
Виж целия пост
# 5
При ин-витрото се пуска армия от спермазотоиди да оплодят яйцеклетката.
При ИКСИ един спермазотоид се инжектира в яйцеклетката.
Виж ТУК.
Виж целия пост
# 6
Здравейте мили момичета !
 Ето ме и мен тук. Дори незнаех за съществуването на този сайт, но след дългогодишни опити за забременяване най после сме на прага на медода ИКСИ. Изчетох всичко по въпроса, но страха от непознатото ме влудява. Все пак съм на 36 години......Имали някое момиче което да е забременяло с този медот и да е около моите години....
Благодаря

моя приятелка забременя наскоро с близнаци от ИКСИ.
Разгледай форум "Асистирани репродуктивни технологии" в сайта www.zachatie.org
там пишат само жени, които правят инвитро и ИКСИ.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия