Носи ли се подарък на почерпката по случай раждане на новороденото?

  • 21 568
  • 22
Вчера се роди бебето на наша приятелка и днес татито ще черпи и се чудим да носим ли подарък при положение, че бебето е все още в болницата. Моля ви мами дайте съвет.Благодаря!
Виж целия пост
# 1
Ами предполагам, че се носи, щом ще има черпня. Wink
Аз бих занесла подарък. Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Когато нашият тати е правил купонът едни от гостите са носили подаръци (предварително съгласувани с нас Simple Smile ), а други не са Simple Smile
Не мисля, че има правило за подобни неща.
Аз лично бих купила нещо, защото обичам да правя подаръци Simple Smile
Важен е купонът Simple Smile
Виж целия пост
# 3
И аз бих занесла подарък.
Виж целия пост
# 4
Не се носи, освен ако подаръкът не е за бащата  Wink

Подараци за бебето на 40-тия ден или когато там ви поканят на гости да го видите носете.

За Дари също беше донесла един от гостите символичен подарък - другите не. Гостите по поливането на бебето в нашия случай са били цяла седмица и м/у 60 и 70 човека и само един с подарък е малък процент  Thinking
Виж целия пост
# 5
Когато ние с мъжа ми ходихме на един такъв купон, аз купих едно бебешко шише и го напълних с ракия! На шишето вързах една пандела, така че да може да се сложи на врата на татито!
Стана много оригинално и татито много му се накефи!
Подаръка за бебето занесохме, когато отидохме да го видим!
Виж целия пост
# 6
Когато ние с мъжа ми ходихме на един такъв купон, аз купих едно бебешко шише и го напълних с ракия! На шишето вързах една пандела, така че да може да се сложи на врата на татито!
Стана много оригинално и татито много му се накефи!
Подаръка за бебето занесохме, когато отидохме да го видим!

Тази идея е страхотна Peace Mr. Green

Аз бих занесла подарък(задължително), когато ме поканят да видя бебето Grinning
Виж целия пост
# 7
Когато ние с мъжа ми ходихме на един такъв купон, аз купих едно бебешко шише и го напълних с ракия! На шишето вързах една пандела, така че да може да се сложи на врата на татито!
Стана много оригинално и татито много му се накефи!
Подаръка за бебето занесохме, когато отидохме да го видим!

Това много ми хареса!!! Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 8
Аз мисля че не се носи подарък при почерпката от татито при положение и че бебчо го няма още в къщи, но когато се ходи да се види бебчето задължително се носи
Виж целия пост
# 9
Не е задължително, добра идея е нещо майтапчийско за татето  Wink
Виж целия пост
# 10
Не се носи подарък.Носи се ,когато те поканят да видиш бебето или съответно на погачата
Виж целия пост
# 11
Както ти си решиш, но  по принцип подаръка е за бебето и майката, а тях в момента ги няма, така, че май е по- добре когато отидиш да видиш бебенцето да си му дадеш и подаръка.
Виж целия пост
# 12
Аз в такива случаи нося на таткото бутилка червено вино. А след около месец-два, като отида да видя бебето, нося подарък за него и цветя за майчето.
Виж целия пост
# 13
аз бих занесла подарък -това е прекрасен повод а и ще е малка помощ за родителите  Joy
Виж целия пост
# 14
Когато аз родих и мъжът ми черпеше колегите си те му дадоха по 10 лева и той събра към 80 лева и после и купихме едно столче за кола.На таткото не се носи нищо само като те поканят да видиш бебчо или на изписването
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия