Тази мама тръгва да спортува!

  • 1 823
  • 18
Реших се, най-после.
Днес пратих мейл на един фитнес център... май единствения наоколо с "детска градина" за децата. И от там ми се обадиха преди малко... Утре отивам на "свиждане", да правим лична фитнес програма само за мене, да подписвам договор който ще ми излезе от солено по-солено... Но аз седя тука и се кефя, че скоро няма да съм кюфте, ще си възвърна самочувствието което бившият ми ми отне, ще стана отново привлекателна с пищно тяло... КЕЕЕЕФ!

Днес бяхме на разходка с бебата. Навъртях 11 км под петите си, чувствам се прекрасно, дупето дори наболява дето стисках мускулите на "бузките" докато вървях. Това е новото начало на новото АЗ!

ОБИЧАМ ВИ!!!

Виж целия пост
# 1
Браво МОФче  bouquet  bouquet  bouquet Направила си много важна крачка в живота си Mr. Green Между другото като ме заряза бившия направих точно това Whistling Свалих 8 килца и се чувствах направо върхът! Старшно помага за подбито самочувствие Laughing
Виж целия пост
# 2
направи едно кръгче и за мен
и една програма - плиййзи
щото аз и да мечтая и пари да давам няма как да стане
така ,че дерзай смело и за мен!
дано скоро се похвалиш с чисто ново дупе! и някой, който да го оценява!
Виж целия пост
# 3
мамо ФИН, ти си страшно активен човек, от де у теб такъв ентусиазъм newsm78
пък и с 2 деца....
на мен само ми се спеше, какъв ти фитнес Mr. Green
е, преди си бях 48кг, сега съм 49кг, та много много не ми пука,но пък искам да ходя на масаж Whistling
Виж целия пост
# 4
Браво МОФ на ентусиазма Simple Smile Той спорта не е само за да изглеждаме добре, а и за да се чувстваме така Simple Smile
Ще се похвалиш после с резултатите...
И аз се ослушвам да се върна на тренировки по бойни изкуства - че има още много мъже дет са за бой Laughing
Виж целия пост
# 5
Браво, мила! Айде, и започвай да докладваш за резултата! Hug
Виж целия пост
# 6
Ами милички, трябваше да го отложа от днес за другата седмица.
Моята беба се събуди болна... Сега сме на лекар в 13:30, да видим каква присъда ще ни дадът. Направо изглежда ужасно... дере се, кашля, от кашлицата пък повръща... Много е зле.

И като за капак се скарах с майка ми... Писна ми вече.
Виж целия пост
# 7
 Hug
Не се ядосвай много, мамо МОФ. Така ни е писано явно на нас. Радвай се, че си в чужбина, защото към всичките грижи и неприятности тук се прибавят и финансовите, много са малко самотните мами дето да могат да си позволят примерно фитнес или почивка в планината. Хм... много песимистично прозвуча,  newsm78, просто искам да ти покажа и някой плюсове на твоето положение.... ако въобще може да има плюсове.
Скоро четох някъде или слушах по новини не помня, че самотните родители в нам коя си държава /в Щатите ли беше - едва ли, твърде малко е за там, не помня/ били 1 000 000. Така че, многочислена армия сме, не си сама. А там у финско няма ли мами, дето са сами като нас?
Виж целия пост
# 8
Има бе... тука всяка втора ще да е от отбора ни. То и за това не им прави впечатление на хората, нали сме огромна армия.
Виж целия пост
# 9
Моф-и аз тръгвам ''заедно'' с теб да поразтегна затормозеното си тяло Simple Smile
Давай някъде да водим отчет Peace
Виж целия пост
# 10
Как е бебка?
Евала мацка за спорта - това е истината  bouquet Дава ти и тонус и самочувствие.

Иначе за кашлянето и повръщането - моя така изкарва храчките - като повръща. Добре че вече се научи да духа през носа, та облекчаваме положението.
Виж целия пост
# 11
 МОФ-че кефиш ме !!! Падаш,ставаш,падаш,ставаш......обаче все си на 6!!!!! Възхищавам се на духа и енергията ти!!!! Понякога като ме връхлети някоя "тема"...и се самозасрамвам като се сетя за тебе.... И аз карам колело! Вкъщи...като не съм умряла за сън след работа...
 Сигурна съм че бившия ще оплези език като те види следващия път!!!!! Shocked Shocked
Виж целия пост
# 12
Милички, малко да ви ъпдейтна...

Вече съм член на фитнес клуба. Миналата седмица бях там 4 пъти, в един от дните отидох 2 пъти (сутринта на фитнес и вечерта на танци). И да ви кажа... 1 кило бе... Отслабнала съм с цяло кило...

Ако имате възможността да започнете нещо подобно, препоръчвам ви го от все сърце. Прави чудеса за самочувствието...

Hug за всички ви! Благодаря ви за подкрепата и за обичта ви!
Виж целия пост
# 13
ако продължиш с танците всеки петък или събота ще ги свалиш за отрицателно време... че има шанс да не свалиш само килограмите....  newsm48
Виж целия пост
# 14
Тц... Ели, не са такива танци... Жив мъж няма...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия