Нова ин-витро клиника отвори врати - мед. център "Репромед", Плевен

  • 80 133
  • 768
С огромно удоволствие съобщавам, че мед. Център Репромед – гр. Плевен официално отвори врати!

Пожелаваме попътен вятър и много успехи на д-р Веселин Пенков и екипа му! Повече сбъднати мечти, боси крачета и детски усмивки!   bouquet

В навечерието на първата година на детето ни, темата ми е много емоционална. Мнозина помнят историята ни, трудностите и изпитанията, през които преминахме, за да се радваме на рожбата си. Извървяхме дългия път, заедно с д-р Пенков. Благодарение на него, днес се оглеждаме в очите на нашата Ема.
Благодарим Ви, Докторе! Не за пръв път, но не и за последен! Благодарим за подкрепата и професионализма! За надеждата и оптимизма! За човешкото отношение! Благодарим, че вярвахте заради нас и не се отказахте!   bouquet
Запазете личното отношение, с което подхождате към всеки случай и онази отдаденост, с която преследвате общите цели.  
Човешката доброта винаги оставя следа. Нека Вашите следи, Докторе, се превърнат в пътека към много сбъднати мечти! Hug

Успех на всички, избрали да се доверят на екипа на Репромед! Вярвайте и не губете надежда! Чудесата се случват на смелите!   bouquet
Виж целия пост
# 1
Има ли си сайт?
Виж целия пост
# 2
До колкото зная, почти готов е и съвсем скоро ще го пуснат.
Виж целия пост
# 3
МНОГО УСПЕХИ НА НОВАТА КЛИНИКА
И МНОГО ЗБЪДНАТИ БЕБЕШКИ МЕЧТИ


 Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 4
Пациентка съм на д-р Пенков от много време и искрено се радвам за него. За мен и моето семейство, той е много специален човек, благодарение на него имам прекрасна дъщеря, която много обичам. Желая му много професионални успехи и все така да помага на хората, които имат нужда от неговата помощ!
Виж целия пост
# 5
 Много успехи в новата клиника PeaceНека се напълни с много бременни и жените да не се задържат за много време там,а бързо да се решават проблемите им! Peace Peace Peace
Виж целия пост
# 6
А може ли, линк за страницата и, ако има  Peace
Виж целия пост
# 7
Хоупче, благодаря ти за прекрасната тема!   bouquet
Да пожелая и аз попътен вятър на любимия ни д-р Пенков, при когото преди 3 години и половина започнахме борбата си за бебче, а в момента продължавам да съм му пациентка по време на така жадуваната си и чакана бременност! Огромна благодарност и от нас, Докторе!   bouquet Сигурна съм, че ще успеете да сбъднете мечтите на още много семейства!  Praynig
Виж целия пост
# 8
Успех на новата клиника и на пациентите и!
Виж целия пост
# 9
Съвсем прясна информация, при това от първа ръка (държа в ръката си визитка на доц. Св. Стойков) - преписвам дословно:

МЦ "Репромед"
Надежда Репродуктив

Плевен
ул. Васил Априлов 14
площад Македония
/магазин LIFE/
тел: 064/803-023

клиничен прием на доц. Стойков - петък 14-17 ч

Успех и от мен в това начинание! И нека да завалят бебета  Laughing
Виж целия пост
# 10

МЦ "Репромед"
Надежда Репродуктив
Плевен
Grinning познато име. Докторе, успех и на този фронт! Hug
Виж целия пост
# 11
Попътен вятър и от мен! Пациентка съм на Д-р Пенков от години, а от година и четири месеца се радваме със съпруга ми на един малък палавник, който се появи с помощта на доктора.  Grinning успех и много усмивки от мами, татковци и бебета. Simple Smile
Виж целия пост
# 12
Сайтът е почти готов. Когато го пуснат, ще го публикувам.  Peace

Mechtanie ,
прекрасна и незабравима среща с дългоочакваната рожба ви пожелавам!  Hug Бъдете много щастливи! Heart Eyes
Виж целия пост
# 13
Дано наистина в клиниката се сбъдне мечтата на много двойки да си имат собствено бебче! Желая на всички пациенти и на екипа много успехи. Извинявам се предварително за това което ще напиша сега, но имам един въпрос - или по-скоро ако може да ми уточните нещо. На много места в интернет с информация за проблемно забременяване пише за тази клиника, че лекарите работят съвместно по някои случаи с д-р Стаменов. Знам, че не звучи логично, но наистина така пише. Много момичета си споделят за това. Някой може ли да ми каже има ли някакво зрънце истина в тази информация?  newsm78
Виж целия пост
# 14
Успех на новата клиника.
Нека върне усмивките по много лица.
Нека изпла4ат много бебета. Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия