Въпроси за ясли в Овча Купел

  • 1 181
  • 9
Здравейте!
Търсих, търсих, но нищо не открих по въпроса.
Кои са яслите в Овча Купел, освен ясла 66? Тя ми е доста далечко, а си мисля, че не може да е единствена в района.
В 39то ОДЗ има ли ясла или е само детска градина? Доволни ли сте (и от градината)?
И като съм почнала: кога най-рано може да тръгне бебето на ясла и съответно кога да го запиша, за да е сигурно, че ще го вземат?
Виж целия пост
# 1
Най- добре звънни в самата градина и ги питай...защото доколкото знам всяко ОДЗ си има различни изисквания!

39 ОДЗ
кв.Овча купел 1
до бл.513
тел.: 569427 9572932


33 ОДЗ
жк.Овча купел 2
тел.: 574883 9572777


84 ОДЗ Детелина
жк. Овча купел 2
до бл. 27
тел.: 565019 565148

Виж целия пост
# 2
Здраси,
Аз живея в Овча купел 2 и както ти е писала Вини има 2 ясли - Детелина и 33ОДЗ. Посетила съм ги и двете и мога да ти препоръчма много 33 градина - много чисто, красиво и отзивчив персонал. Детелина също не ми направи лошо впечатление. Ако решиш да подаваш молба обаче трябва да знаеш, че и в двете градини се чака по много, защото групите са препълнени (25-30 деца), а желаещи има много. Аз подадох молба септември и ми казаха, че могат да ни приемат след 1год. - т.е. от следващия септември, когато част от децата в яслата ще преминат в детската градина и на тяхно място ще се освободят места. Така, че ако искаш да тръгнете от следващия септември трябва да подадеш молба веднага.
Не знам от каква възраст приемат. Чувала съм за 10-11мес, но трябва да си питаш за по-сигурно.
Виж целия пост
# 3
Благодаря ви много!   bouquet
Аз съм в 1 част и 39 ОДЗ ми е точно под носа, но ако в 33 е по-хубаво, там ще я запиша. А сигурно може и на няколко места едновременно и после да си избера?  newsm78 Ще трябва значи скоро да ги огледам.
Другият септември Ради ще е на година и 1-2 месеца, затова се чудех да не е много малка.
Виж целия пост
# 4
И аз съм в ОК 1, и ОДЗ 39 е точно до нас. Но се отказах да запиша малката там. Чух доста лоши отзиви както за яслата, така и за градината. А дворът е в окаяно състояние... направо се чудя с какво си играят децата. Това, което ме отказа от яслата е, че един път не видях да извеждат децата навън. Стоят затворени все вътре или ги извеждат само на терасите... А аз много държах да извеждат децата винаги при топло време.
Аз бях подала молба на 3 места 5 месеца по-рано - във въпросната 39, Детелина и ясла 66. В крайна сметка избрах ясла 66. Доста ми е далеч, но не съжалявам. Много съм доволна от персонала, от базата... абе май за нищо не мога да се оплача. Вече половин година сме там.
Виж целия пост
# 5
Изглежда, че имам няколко комшийки тук  Hug И аз съм точно до градина 39 и още от както разхождах децата като бебета там се отказах дори да мисля да ги давам в тази градина. Толкова крясъци и какво ли не чух и видях, че...

А къде е тази 66, много ли е далече?
Виж целия пост
# 6
Аз да попитам, а има ли в старата част на Овча Купел (че сме отскоро тук),детска градина или ясла?
Виж целия пост
# 7
Аз да попитам, а има ли в старата част на Овча Купел (че сме отскоро тук),детска градина или ясла?

Мисля, че има само една частна, чувала съм добри отзиви за нея.
Виж целия пост
# 8
Аз да попитам, а има ли в старата част на Овча Купел (че сме отскоро тук),детска градина или ясла?

Мисля, че има само една частна, чувала съм добри отзиви за нея.

Е то ако става въпрос за частна има и на Павлово такава.
Аз питам за държавна.А тази на Монтевидео 21 коя е?
Виж целия пост
# 9
Тази на Монтевидео 21 е ЦДГ № 72 "Усмивка" с тел. 02/ 55 87 71 (ако е още същия). А иначе ясла 66 е точно в старата част на ОК.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия