Предложение относно НВД

  • 690
  • 6
Постинга ми е насочен както към потребителите, така и към модераторите тук.
Мислите ли, че ще е добра идея да се сложи една закована тема в ртазяснения какво е това НВД.
Предолжението ми е продиктувано от наблюдението, че във всяка една тема, където се спомене по някакъв повод НВД, винаги има поне един потребител, който да попита "Какво е това НВД".
Имайте предвид, че не го казвам с лоши чуства, към потащите   bouquet Напротив, преди може би година и аз питак какво е това НВД, дето все се споменава по разни поводи Wink
Мислите ли, че има смисъл от таква тема или и това е като темите за гърнетате и проходилките в "майките" newsm78
Виж целия пост
# 1
Аз съм съгласна,темата е актуална и интересна Peace
и аз съм от тези дето не знаят  Embarassed
Виж целия пост
# 2
И аз съм за newsm10
Виж целия пост
# 3
за, даже нещо повече ако може да се събере в една тема само инфото за НВД нещо като библиотека, ама само сухото инфо Rolling Eyes
Виж целия пост
# 4
На мен лично този режим не ми понася, но и аз съм "за". Все пак доста хора тук свалиха килограми благодарение на НВД. Тоест, проверена и изпитана рецепта.  Grinning
Виж целия пост
# 5
 newsm10 Има нужда и то огромна. Ако имаше закована тема, сигурно щях да я погледна по-отрано и да се захвана с този режим. Добра работа ми върши.
Виж целия пост
# 6
Даааам и аз зъм твърдо ЗА за6тото този режим ми помогна стра6но много и единственно с него мръдна кантара. А и е много 6тадя6т и не гладува6 да си направи6 я язва я гастрит които ве4е имам благодарение на  глад и др. диети  Cry  Свалянето е бавно но славно и 6те е добре пове4е хора да имат възможноста да разберат за него и успеха му в борбата с килата и да опитат ако желаят.    bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия