Болка при секс.

  • 889
  • 8
Здравейте,момичета!
Не успях да намеря задоволителен отговор на притесненията си  и реших да питам.
В понеделник-на 14.11. ми правиха цветна снимка.Доктора каза,че едната ми тръба е била запушена,но сега имам по-големи шансове-да отивам и да не пропускаме вечер.Ние си го слушаме,но снощи при секс ме заболя и днес продължава да боли.Не е такава силна болка,но аз се притеснявам.Ами ,ако и днес боли?
Четох ,че някой ги боли по време на ову.Може ли да е това?БТ,обаче не се  е вдигнала още.Дали има връзка със снимката?
Благодаря предварително!  bouquet
Виж целия пост
# 1
Ами да - може да е от ову. Ама то по принцип боли преди ову, т.е. преди да се спука фоликула, а темп се вдига след като се спука, така че споко. Виж какво ще стане тези дни и тогава.
Виж целия пост
# 2
Аз пък защо си мисля, че най-силно боли като се спука фоликула и изтече фоликуларната течност newsm78
Виж целия пост
# 3
Ха така,ами сега?
Темп. ми не се е вдигала.Меря я редовно.Т.е. овулация не е имало още.Сигурна съм.
Ще следя...
Виж целия пост
# 4
Скъпа не разчитай много на температурата. Този месец докато пих противозачатъчни, реших да я измеря 3 дни ми беше 37.20, а докато предните месеци толкоз висока не се е качвала. Така че направи си сама извода...........
Виж целия пост
# 5
ПО ПРИНЦИП СЛЕД СНИМКА НА МАТОЧНИТЕ ТРЪБИ БОЛИ ПОНЕ ЕДНА СЕДМИЦА ПРИ СЕКС НО ВСЪЩНОСТ ТОВА Е ХУБАВО ЗНАЧИ Е ОТПУШЕНА ТРЪБАТА КЪСМЕТ
Виж целия пост
# 6
Здравей,  Таня  и  аз си правих цветна снимка миналата година  и два месеца след това забременях.Но до колкото си спомням  тя се прави между 9-14 ден от менструацията  а то тогава се пада овулацията след процедурата задължително 5 дена трябва да има въздържание.Така че спокойно болката най- вероятно  се дължи от процедурата, сега си почивай и изчакай другият месец ,вярвай че ще стане!Аз чаках 5 години!Пожелавам ти успех  и скоро да се похвалиш с EFP
Виж целия пост
# 7
Благодаря ви момичета! newsm51
Нищо не ни остава,освен....да се обичаме! newsm53
Желая успех на всички!  love001
Виж целия пост
# 8
Аз направих цветната снимка и на другия ден заминахме на море. Там със сигурност сме правили секс, защото такова беше пионерското поръчение. Не помня да ме е боляло.
Но ме боля много по време на самата процедура.
Възможно е да те боли от интервенцията.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия