30 Златни български филма на DVD

  • 4 190
  • 21
Моми4ета, нау4ихте ли ве4е 4е вестник "24 часа" ще пуска в своите броеве срещу 3,90 лв. DVD-та с Български филми? Запо4ва се от 24.11. Аз ли4но поръ4ах на близките си да ми купуват. Ето и филмите, които ще излязат в "24 часа":
1. "Оркестър без име"
2. "Любимец 13" (1958)
3. "Хитър Петър" (1960)
4. "Господин за един ден" (1983)
5. "Топло" (1978)
6. "Рицар без броня" (1965)
7. "Комбина" (1982)
8. "От нищо нещо" (1979)
9. "Невероятна история" (1962)
10. "Под игото" (1952)
11. "Двойникът" (1980)
12. "Матриархат" (1977)
13. "Всичко е любов" (1979)
14. "Понеделник сутрин" (1966)
15. "Козият рог" (1972)
16. "Вилна зона" (1975)
17. "Таралежите се раждат без бодли" (1970)
18. "Осмият" (1969)
19. "Специалист по всичко" (1962)
20. "Йо-хо-хо" (1981)
21. "Орисия" (1983)
22. "С деца на море" (1972)
23. "Кит" (1970)
24. "Тримата от запаса" (1971)
25. "Дами канят" (1980)
26. "Селянинът с колелото" (1974)
27. "Изпити по никое време" (1973)
28. "Адио, Рио" (1989)
29. "Вчера" (1987)
30. "Хан Аспарух" - I серия (1981)
Виж целия пост
# 1
Моми4ета, нау4ихте ли ве4е 4е вестник "24 часа" ще пуска в своите броеве срещу 3,90 лв. DVD-та с Български филми? Запо4ва се от 24.11........

А този вестник ежедневник ли е? Лелее,аз никой не познавам да може да отдели 4 кинта всеки ден зарад мен... Cry Cry Cry Cry Cry Cry
Виж целия пост
# 2
 ежедневник е, но тези филми ще излизат веднъж седмично. Мисля, че си заслужава.
Виж целия пост
# 3
Хубаво е да имаш тези филми.Този вестник не веднъж е излизал с филми.Преди време вече излезе ако не се лъжа "Оркестър без име" или може би беше "Господин за един ден",ама не знам дали именно с "24 часа" или с друг бг вестник.
Виж целия пост
# 4
Момичета, мислите ли че ще е много нагло от моя страна да помоля една моя позната за тази услуга? Проблемът е, че тя не е с големи възможности, но пък и пари няма да иска да вземе от мен сигурно...уф...
Виж целия пост
# 5
Дааа, това е новата мода или новият хит в БГ. Кой както го погледне. Много вестници поскат веднъж седми4но по някой филм. Сега кат се замисля съжалявам , 4е не си купих някой и друг филм докато бях в София. По 2,50 лв. бройката. Ама не ми мина през акъла да се разровя, въпреки 4е една приятелка ми бе6е заела няколко дивидита с комедийки. Ка4еството е добро.
Виж целия пост
# 6
Извинявайте за "тъпия" въпрос, но как по точно продават dvd-то с вестника?? Имате предвид, че го продават прикрепено към вестника веднъж седмично ли? На РЕП-а? Или как?
Просто не ми е ясно, а с удоволствие бих си купила някои от изброените бг  класики.  Simple Smile

Мерси предварително!
Виж целия пост
# 7
и аз искаммммммммм
това са ми любимите филми.
освен да пратя пари на приятелка да ми ги копува. те май ще излизат за около 8 месеца
Виж целия пост
# 8
Извинявайте за "тъпия" въпрос, но как по точно продават dvd-то с вестника?? Имате предвид, че го продават прикрепено към вестника веднъж седмично ли? На РЕП-а? Или как?
Просто не ми е ясно, а с удоволствие бих си купила някои от изброените бг  класики.  Simple Smile

Мерси предварително!


продават ги на оби4айните места, но като има сд ги опаковат в найлон.
Виж целия пост
# 9
Извинявайте за "тъпия" въпрос, но как по точно продават dvd-то с вестника?? Имате предвид, че го продават прикрепено към вестника веднъж седмично ли? На РЕП-а? Или как?
Просто не ми е ясно, а с удоволствие бих си купила някои от изброените бг  класики.  Simple Smile

Мерси предварително!
Ами тук поне (доста разпространена практика с какви ли не подаръчета във въстниците) самите вестници са опаковани в наелон или плащайки на касата ги дават (зависи какъв е "подаръкът"). Предполагам е подобно и в Б-я Confused Grinning
Виж целия пост
# 10
Хубава колекция.
Дано не настане търговията и спекулата, както беше и покрай колекцията от книги на същия вестник  Confused
Виж целия пост
# 11
Моми4ета, нау4ихте ли ве4е 4е вестник "24 часа" ще пуска в своите броеве срещу 3,90 лв. DVD-та с Български филми? Запо4ва се от 24.11. Аз ли4но поръ4ах на близките си да ми купуват. Ето и филмите, които ще излязат в "24 часа":
......


Същите тези филми ги продават и в сайта на БГ-книга, също и в www.ide.li( от където можете да си ги поръчате за чужбина" . Вярно че там са по $5, но ако нямате кой да ви ги купи и прати пак е вариант, а и като се замислите като ви ги пратят дали пак няма да станат същата цена. Освен това аз съм купувала и от двете места и с някои от филмите ( които не бяха направени за чужбина) имах проблеми с codec-ите и не можех въобще да ги пусна, да не говорим, че тези които са на реповете не ги съхраняват добре и често са надраскани.
Само споменавам...
Виж целия пост
# 12
Да, и тук е така, но обикновено списания идват с подаръци, много рядко вестници. И се чудех дали нещо такова ще бъде и в този случай; явно да.

Мерси за отговорите!


Тandoori, good point! Simple Smile
Виж целия пост
# 13
Tandoori, проблема с четенето на DVD-тата го има само извън Европа. Не знам защо  newsm78
Аз затова все още не съм си поръчала от ide.li, защото там са си го написали като застраховка.
Виж целия пост
# 14
мерсаж за инфо-то  Hug аз ще поръчам на мама да ми ги събере  Wink те преди време бяха пуснали и една колекция книжки  Simple Smile

Торне, аз си мисля, че можеш да помолиш приятелката ти, кажи и че ще и пратиш паричките на куп, а ако ти откаже, все ще намериш начин да и се реваншираш накрая  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия