МЕНСТУРАЦИЯ И БРЕМЕННОСТ

  • 2 578
  • 18
ЗДРАВЕЙТЕ,ВЪЗМОЖНО ЛИ Е ДА СЕ ЗАБРЕМЕНЕЕ,АКО ПРАВИШ ЛЮБОВ ПО ВРЕМЕ  НА  МЕНСТУРАЦИЯ?ЕДИН ЛЕКАР МИ КАЗА, ЧЕ Е НАПЪЛНО ВЪЗМОЖНО.БЛАГОДАРЯ
Виж целия пост
# 1
Да напълно е възможно!

Виж целия пост
# 2
....... и на мен така ми обясниха, но досега не се е случвало да забременея в такъв момент?! Сигурно вероятността е отчайващо минимална?...........
Виж целия пост
# 3
Може, но вероятността е много, много малка  Wink И все пак я има  Wink
Виж целия пост
# 4
По този въпрос се спори. Официалното медицинско становище е, че не можело да се забременява тогава, защото е твърде рано за овулация. Много жени обаче твърдят, че са забременели именно през мензис, а напоследък и все повече гинеколози твърдят, че се наблюдава и такова явление. Аз лично съм склонна да вярвам, че е възможно, просто науката все още не е открила причината.
Виж целия пост
# 5
Възможно е.
Виж целия пост
# 6
   Ако меря БТ как ще видя евентуална овулация по време на менструацията? И изобщо, при настъпила вече овулация, как мога да разбера за евентуалната втора такава от БТ?
Виж целия пост
# 7
Овулацията обикновено е около средата на цикъла. Другото е рядко срещано. Не се затормозявай излишно.
Това е аномалия и температурата едва ли в такъв цикъл би била меродавна.
Виж целия пост
# 8
Колкото до забременяване по време на М. според мен е строго индивидуално! Thinking Аз лично съм пробвала много пъти..и..НИЩО  Crossing Arms , но за сметка на това съм дошла на този свят по този начин.  EmbarassedМама казва , че съм направена в предпоследния ден от М. Не знам на какво да вярвам?... newsm78
Виж целия пост
# 9
Ако цикълът на майка ти е бил 5-6 дни, и ако са имали контакт на 5-я ден и като се има впредвид, че спермазотоидите живеят до 5 дни, сметката показва, че оплождането е възможно да е станало около 10-я ден, което е приличен ден за овулация.
Виж целия пост
# 10
Възможно е Peace
Виж целия пост
# 11
А друг е въпросът тогава мъжа да си е пуснал семето и де не е станало, а на деня на овуто без да иска да е излезло малко и да е станало бебето  newsm78
Виж целия пост
# 12
здравейте,
когато ви дойде късно вечерта или през ноща,за първи ден на цикъла следващия ден ли записвате
Виж целия пост
# 13
До 14 часа  се брои за същия ден, след това - за следващия.
Виж целия пост
# 14
Извинявай Lali нещо не те разбрах
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия