Дайте ми моля идеи за закуски

  • 829
  • 7
омръзна ми само да им правя сандвичи а и на тях също но вече не знам какво да им давам сутрин и следобед-единия ми син обича попара и макарони другия не ще и да ги помирише единия обича сладко другия си пада по соленото и месцето така че моля дайте рецепти за някакви закуски колкото повече по-добре все ще улуча нещо което харесват и двамата
Виж целия пост
# 1
Сред моите любими са:
пържени филийки
палачинки (може и с плънка от пиле и гъби, поръсени с кашкавал и запечени)
бухтички
юфка, залята със запържено масло и червен пипер и мини късчета хляб и поръсена със сирене
сутляж

Виж целия пост
# 2
* пържени филийки
* кус-кус
* топчета със сирене (готово тесто, късаш малки топчета, слагаш сирене, завиваш да се скрие сиренето, намазваш с жълтък, печеш)
* принцеси с яйце и сирене
* плодово кисело мляко или някакво кремче
* шоколадови топчета Нескуик
* козунак (с мляко с какао)
Виж целия пост
# 3
Мисля, че пържените филийки са добра идея - могат да се ядат със сладко или със сирене.Така и двамата ще са доволни.Същото важи за палачинки и мекици. Wink
Виж целия пост
# 4
Купуваш едно обикновенно бутер тесто. Правиш квадратчета и слагаш плънка, течен шоколад, сирене, шунка и кашкавал, конфитюр .... каквото се сетиш и правиш триъгълничета. Печеш и ядете. Хем ще можеш и за два дена закуски да им направиш, хем не е трудно и отнема 20 минути!
Виж целия пост
# 5
Я виж за идейки в тази тема  Grinning
Виж целия пост
# 6
Купуваш едно обикновенно бутер тесто. Правиш квадратчета и слагаш плънка, течен шоколад, сирене, шунка и кашкавал, конфитюр .... каквото се сетиш и правиш триъгълничета. Печеш и ядете. Хем ще можеш и за два дена закуски да им направиш, хем не е трудно и отнема 20 минути!
Tова е супер идея, ама се смяхме в къщи с израза " Хем ще можеш и за два дена закуски да им направиш," Joy Joy Joy - У нас тавите свършват в движение, камо ли да остане за после, а за 2 дена newsm78...много ящни мъже си имам явно, е и аз самоотвержено помагам newsm64 Animal Pig Animal Pig Animal Pig
Виж целия пост
# 7
Майка ми едно време ни правеше попара - затопляше водичка, в нея надробяваше хляб или сухар, слагаше малко краве масълце, сирене, сварено яйце, затваряш съда, за да може да се накисне и омекне хляба. По желание в тази попара може да се сложи и захар, въпрос на вкус.
Друго, за което се сещам това е баница. Според вкуса може да бъде поръсена със захар или не. Може също в комбинация да се хапва с кисело или прясно мляко.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия