Излагацийте........

  • 1 724
  • 21
Я споделете някоя смехурийка за нещо, което много те се надявали да стане добре, а без да искате сте се издънили Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Аз уж съм професионален готвач пък вижте ква глупост извърших днес. Бях си наточила зъбите довечера да ям праз с домати маслини и ориз. И кво стана- съвсем бях изключила за солта в маслините и хууууууууууууууууууубаво си осолих манджичката, та после неможах да я ям! #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing outА тъй хубаво ухаеше в кухнята. С 300 зора се помъчих да изям половин чинийка и сега се наливам с вода кат жаба!  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
И тъй. Хубоу, че гости не бях поканила.  Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
Айде споделете и вие да се посмеем малко! Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Sunglasses Sunglasses Sunglasses Sunglasses Sunglasses Sunglasses Sunglasses Sunglasses Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Можем да си направим и конкурс за най-добра издънка..хахахаха!
Виж целия пост
# 1
П.С Към издънките добавям и пирожките със сирене, чието сирене потече изцяло навън при печенето, та малко преди гостите да дойдат много старателно с една малка лъжичка тъпчих сиренето обратно в пирожките! Ноооооооооооооооооооооооооооооооо! Naughty Naughty Naughty NaughtyТе нищо не забелязоха!!!
Хихи...пишман готвач съм от време на време аз...... Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 2
Преди известно време реших да направя тулумбички. Направих тестото, започнах да го пържа, но нещо не ми се получават с познатата форма. Аз обаче упорито ги изпържих и сиропирах. Прибира се половинката, аз доволно го посрещам на вратата и му казвам "Ела да видиш какво съм направила?", влиза той, поглежда и казва "А, какво е това, някакъв нов сладкиш?", усмихвам се аз и му отговарям "Пробвай и веднага ще разбереш какво е, не ми се получи на форма ама се надявам да е добре на вкус Embarassed" ( а аз умницата дори не ги бях пробвала Embarassed). Взима си той и ми казва "Мммм, вкусно е! Какво е? Сиропирани мекици ли?"  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Не съм се пробвала втори път да правя тулумбички и задължително първо си го пробвам аз това, което съм сътворила Wink.
Виж целия пост
# 3
Ами аз се излагах предимно пред мажа ми и то току-що след като се бяхме оженили. Сега вече го оставям него да експериментира, пак аз има десетима манджи, които са оттренирани и е трудно да ги сбъркам. Ама най-голямата ми излaгация беше с една баница. Опитах се да му направя и аз една, а не само майка ми да прави и хайде и аз като нея да я обърна накрая, и баницата ти като ми се свлече цялата, ужас! Embarassed Embarassed Embarassed Голям резил, то тогава даже май не бяхме женени още - още по-голям резил. Mr. Green
Виж целия пост
# 4
Прибирайки се преди 2-3 дена от работа  , минавайки покрай супермаркета купих пиле . Прибрах се - пилето на стелажа за обувки , а ботушите ми  ......в мивката /за размразяване/ .  Mr. Green Crazy
Виж целия пост
# 5
Прибирайки се преди 2-3 дена от работа  , минавайки покрай супермаркета купих пиле . Прибрах се - пилето на стелажа за обувки , а ботушите ми  ......в мивката /за размразяване/ .  Mr. Green Crazy







 newsm62 newsm62 newsm62
Виж целия пост
# 6
Аз се изложих с любимия сладкиш на американските домакини, нойто ни го предложи Снежи. Уж лесно се прави, смесват се сухите съставки с мокрите, бърка се директно в тавата, в която ще се пече. Та правя всичко по рецептата, но резултата беше  #Cussing out първо: залепна, второ: докато го извадя се натроши, трето: на вкус - Sick, а на вид-два пъти  Sick Sick. За капак и глазурата не стана. Идва си мъжът ми и пита какво е това. Казвам му, че това е американски сладкиш и че нещо не ми харесва, а той го опитва несигурно, едвам преглъща. Аз му казвам, че ще го изхвърля, сладкиша де, а той: "Ми, не знам, то аз ще го изям.....". Да ама не. Изхвърлих си провала в кофата, а той дори не забеляза.
Онзи ден пък правя кекс и съм забравила да сложа бакпулвер. Тя бебка ме побърка тогава, телефонът звъня 100 пъти. Абе ужас. Но пък кекса стана супер и без набухвател.
Виж целия пост
# 7
Аз например преди 2 дена реших да направя ябълки на фурна с канела,но обърках солта със захарта ooooh!( тя беше толкова едра Shocked).После викам мъжа ми да дойде да види моето произведение  chefтака ухаеше...и вадя  и гледам  Shocked ,викам ама за първи път виждам захар да не се разтопи Sick.Естествено опитах пак и в крайна сметка след 1 час ядохме Mr. Green
Виж целия пост
# 8
Преди години се опитах  да направя крем карамел в откопчаваща се тава ooooh!
Всичко изтече във фурната Crazy
Кухнята трябваше да я проветрявам с дни...

А наскоро обърках червения пипер с чили.
1 супена лъжица чили ни дойде доста  Sick


Виж целия пост
# 9
Най голямата издънка са ми еклерите ,два пъти се опитвам да ги правя и двата пъти стават на палачинки и ги мажем с крема.
А иначе на млади години ,като млада булка сготвих някакво зеле ,а то беше на чорба с кокали Embarassed
Виж целия пост
# 10
Всяко мое готвене е една издънка. Mr. Green Оба4е последно правих вег. гюве4 в който липсваха половината продукти, а, и редовно забравям я сол, я олио.
Виж целия пост
# 11
Все още не мога да забравя как правих пиле в дом. сос. Всичко си беше ок. Изглеждаше добре, но се оказа, че вместо буркан с домати съм сложила буркан със сладко от домати. Свекърва ми ми го беше донесла, но аз забравих. А и сладко от червени домати, сипано в буркан 0.7ТО................. Точно както мелените домати в къщи. не бях виждала сладко от червени домати до тогава.
Беше ме яд. Сложих още един буркан домати (този път истински), после сложих кус кус с идеята да поеме сладкото и накрая изхвърлихме една голяма тенджера с всичките продукти. Цял следобед се пробвах да го оправя и не стана.
Виж целия пост
# 12
Моята най-голяма излагация е с крем-супа от грах. Това беше преди 6-7 години и бяхме на гости при майка ми. Вместо 3 л. пресен гьозум сложих 3 с. л сух. Резултата е, че стана крем-супа от гьозум. Обаче аз упорита. Прецедих супата, сипах си една купа и преглъщам ли преглъщам, а майка ми и мъжа ми  hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 13
Прибирайки се преди 2-3 дена от работа  , минавайки покрай супермаркета купих пиле . Прибрах се - пилето на стелажа за обувки , а ботушите ми  ......в мивката /за размразяване/ .  Mr. Green Crazy
smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532
Това много ми харесааааааааааааааааа................хахаха...Евала!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Колкото пъти се сетя се смея с глас Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 14
Готвих месо с ориз на фурна, като извадих яденето след около 4ас разбрах 4е съм забравила водата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия