Моля помогнете!!!Добър аспиратор за нослето на бебчо!!

  • 740
  • 10
Здравейте мили майчета,
Искам да си купя аспиратор за бебчо , който наистина да си върши предназначението, но незнам какъв.

Моля ви да ми помогнете!!!

Благодаря ви предварително!  bouquet
Виж целия пост
# 1
Нашият е на Camera, доволна съм. Знам, че и на Baby Nova са много добри. Не мисля, че има съществена разлика в марките. Важното е да се научиш да ги използваш правилно. На мен ми трябваше време да схвана как става  Embarassed
Виж целия пост
# 2
Защо първо не се консултираш с педито си за аспиратора?От мамите,с които излизам чух,че били много "мощни" аспираторите за носле и отпушвали синусите толкова яко,че в последствие можело да стане беля.Не зная,тепърва ми предстои да имам такъв проблем,но за всеки случай говори с лекаря на бебчо
Виж целия пост
# 3
А, това не съм го чувала. Не мисля, че  има проблем ако се използва, препоръчително е до 2-3 пъти на ден. Стига да свикнеш как става, няма да има притеснения от това, че бил мощен (аз лично не смятам така, просто прочиства ноздрите, но чак пък синусите...). Когато детето е много хремаво и физиологичният разтвор не помага, това е единственият начин за облекчаване на дишането. Не е приятна процедура, но помага бързо.
Виж целия пост
# 4
Според мен всички аспиратори са добри,но не всеки знае кога да ги използва.Аспираторите имат смисъл само при силна хрема,а при засъхнали и при оскъдни секрети ползата е никаква.
Виж целия пост
# 5
Защо първо не се консултираш с педито си за аспиратора?От мамите,с които излизам чух,че били много "мощни" аспираторите за носле и отпушвали синусите толкова яко,че в последствие можело да стане беля.Не зная,тепърва ми предстои да имам такъв проблем,но за всеки случай говори с лекаря на бебчо
Е чак пък толкова, тва да не е прахосмукачка... по-скоро мога да кажа, че не вършат никаква работа отколкото да отпушвали яко.
Ние също имаме на Камера, докато беше по-малка трудно се справях с него, явно повредата е била в мен, но тя постоянно си въртеше главата и  ме беше страх да не я нараня.
Виж целия пост
# 6
Аз ползвам аспиратора на Чико и съм много доволна.
Има 2 накрайника които са доста мекички,и не могат да наранят нослето на бебо.
Виж целия пост
# 7
Та всъщност какво трябва да се прави, за да се аспирира нослето? Имам на Камера един аспиратор, но досега не съм го ползвала. Simple Smile
Виж целия пост
# 8
първо капваш физиологичен разтвор да омекне каквото има в носа Simple Smile после вземаш аспиратора, стискаш гумената част и така стисната пъхаш накрайника в нослето. Когато е в ноздрата, отпускаш стиснатото и сополът излиза Simple Smile все едно с вакуум го издърпваш - такъв е принципът.
за целта е добре бебето да не реве, защото при отворена уста не се получава, поне при нас Simple Smile
Виж целия пост
# 9
имам на Камера ама не го ползвам защото накрайника постоянно изкача и нищо не става
Виж целия пост
# 10
Имам аспиратор на Nuby, но нещо ме е страх да го използвам. Нослето на бебо ми се вижда далеч по-малък от накрайника Sad
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия